Erdoğan: Mültecileri göndermeyeceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu duyunca ben:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kader değil ha siz burada rahat yaşıyorsunuz fakat savaş görmediniz onlar anlayın kadere terk edilmeyi çocuk hakettimi siz o mültecilerden olsanız ve size böyle denilse ne hissedersiniz?

15 Temmuz darbesi neydi hocam?

Kader değil ha siz burada rahat yaşıyorsunuz fakat savaş görmediniz onlar anlayın kadere terk edilmeyi çocuk hakettimi siz o mültecilerden olsanız ve size böyle denilse ne hissedersiniz?

Suriyeli olsam ülkemi terk etmezdim o yüzden böyle şeyleri de düşünmezdim ne halleri varsa görsünler yeter ki ülkeme gelmesinler sizde bu boş hümanistlikten vaz geçin de a*apları bu kadar savunacağınıza gidin Uygur Türkleri hakkında konuşun çünkü onlar bu a*apların aksine gerçekten onurlu ve zor durumlar altında yaşayan insanlar.

Ha o tecavzcünün suç işleyen cezasını çeksin sınır dışı edilsin ona lafım yok.

Sevmiyorsan suriyelinin az olduğu yere taşın hem onlar uzaylı değilki ayrımcılık yapıyorsun o zaman onlarla tanış.

Sana bir soru sorayım, hem de çok sevdiğin baban olmasını istediğin kişiden:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun 22.saniyesini sana hediye ediyorum.

Arkadaşım Türkiye bizim mi onların mı ulan biz neden taşınıyoruz onlar neden taşınmıyor burası bizim mi onların mı sen Suriye'de agalarınla yaşa istersen pakistanlı tecavüzcülerle yat kalk sen yeter ki git namusundan şerefinden vazgeç ben senin her türlü biletini her şeyini alırım sen yeter ki olmayan şerefinden namusundan vazgeç tamam mı kansız seni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı