Eşit ağırlık mı, yabancı dil mi?

Hey slim

Centipat
Daha fazla  
Kısa bir süre içerisinde gitmek istediğim alanı seçmem gerekiyor. Biraz araştırdıktan sonra Neuralink projesini gördüm ve bu beni korkuttu. Hiç risk almayıp eşit ağırlıktan iç mimarlık seçmek istiyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Hangisinde başarılıysan hangisinin sana daha uygun olduğunu düşünüyorsan onu seç.

Ben farklı dilleri farklı külterleri sevdiğimden dolayı yabancı dil seçtim. Tabi matematikten kaçma da vardı içlerinde.

Geleceğine ve isteklerine yönelik olarak tercih yap. Biz senin hayatına karışamayız.

Hangisinde başarılıysan hangisinin sana daha uygun olduğunu düşünüyorsan onu seç.

Ben farklı dilleri farklı külterleri sevdiğimden dolayı yabancı dil seçtim. Tabi matematikten kaçma da vardı içlerinde.

Geleceğine ve isteklerine yönelik olarak tercih yap. Biz senin hayatına karışamayız.
Arkadaşın dediği gibi. Bende sayısalcıyım matematik, kimya gibi derlerim iyi.

Sanırım oxford üniversitesine göre 2025 yılına kadar en büyük düşüşü yaşayacak meslekler arasında çevirmenlik vardı.

Sadece İngilizce öğrenip çevirmen olursan öyle olur.

Gerek İspanyolca, İtalyanca, Almanca, lehçe, Çince, Japonca, Korece, Tayca gibi dilleri öğreneceksin. Sadece İngilizce ile nereye.

Sadece İngilizce öğrenip çevirmen olursan öyle olur.

Gerek İspanyolca, İtalyanca, Almanca, lehçe, Çince, Japonca, Korece, Tayca gibi dilleri öğreneceksin. Sadece İngilizce ile nereye.
Dillere karşı çok meraklı bir insanım öğrenirken sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum, ama bir mesleğim varken dil öğrenmek daha avantajlı olmaz mı sizce de ?

Yeni konular

Geri
Yukarı