Etek giyen avukata: "Masanın arkasında anlat, biz din adamıyız"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kur'an-ı Kerim'in Çince çevirisi lazım. Çünkü dini bu kadar saçma uygulamak için kitabı yukarıdan aşağıya okuması lazım.

Din yaygın bir tür akıl hastalığıdır.
1654860567019.png

Fikrin için teşekkürler.

Masanın arkasına geçtiyse eğer biz din adamıyız örtün olarak devam edecek bir durum.

Bir sonraki aşama kadın avukat istemiyoruz. Daha sonraki aşama kadınlar okumasın. En son aşama olarak kadınlar yok olsun biz erkek erkeğe neslimizi devam ettirmek için çalısmalar yapalım olabilir. Her şey ihtimal dahilinde.

Bir sonraki aşama kadın avukat istemiyoruz. Daha sonraki aşama kadınlar okumasın. En son aşama olarak kadınlar yok olsun biz erkek erkeğe neslimizi devam ettirmek için çalısmalar yapalım olabilir. Her şey ihtimal dahilinde.
Neyse ki o çalışmayı yapabilecek kapasite bu kafadaki adamlarda yok. Yoksa yaparlar yani.

Ben o potansiyeli görüyorum, az daha cesaretlenseler bunlar tepemize çıkar. Yavaş yavaş da çıkmaya başladılar, AKP'den önce bunların sesi çok çıkmıyordu.
Geçim derdi gibi bir konusu olmasa insanların bunlar yine ses çıkaramazda insanlar geçim derdinden bunlarla uğraşamıyor.
Planlar güzel işledi şu zamana kadar. Tek umudum ekonomi bakalım, açlıkla da akıllanmazsalar bir şey diyemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı