Evrimi Bilimsel Kanıtlarıyla Reddeden Video

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ateislik yaratıcının varlığını kabul etmemektir, yaratıcı yok demektir kimse bir şeye yok diyene ispatla diyemez ki evrimin gerçekliği yada gerçek dışı oluşu bir şey ifade etsin. Yüzyıllardır dünyayı bir yaratıcının varlığını kabul ederek, hepimizin yaşamını da buna göre şekillendirmiş adamlara hakkın olarak kardeşim ispatla o zaman diyorsun sana kitabı gösteriyor, oku anlarsın diyor. Canım benim ben o kitabın gerçekliğini ispatla diyorum zaten neyini okuyayım ben onun.
Bu yazdıklarımdan benim ateist olduğum kanısına da varılmasın, ne ateistim, ne bir dine inanıyorum ne inanmıyorum, ne deistim ne agnostik sadece umurumda değil.
Umurumda olmaması, koca bir gezegeni bir varlığa inanarak şekillendiriyorsan, üstelik bunu yüzyıllardır yapıyorsan, elinde sağlam donen olacak kardeşim demekten alıkoymuyor. Evrim çelişkiliymiş, yahu çelişki senin bir şeye inanmamanı sağlayacak olsaydı inandığın şeye bugün inanmıyor olur muydun elini vicdanına koyda cevap ver.

Yapma beee :( 7 dakika cehaletle harcanamayacak kadar değerli bir süre :(
Gerçekten delil bulmuştur havasıyla girip baktım ancak yine yanıldım😝 Tümdengelim bilimini işte burada uyguluyoruz:

1-Dini görüş barındıran bütün insanlarla diyalog kurmak zaman kaybıdır.
2-Sözler Köşkü dini bir kanaldır.
3-Bu yüzden Sözler Köşk' ünü izlemek zaman kaybıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı