Favori Hava Aracınız Nedir?

Mis gibi Phantom'u bunun gibi bir şey yapmak için sürerken telef ettim, 3. modelde yükselirken çarpışma önleme yoktu... Yine de bence en güzel kullanım alanı sokaktaki hayvanları trollemekti. :D

Aslında elimde hâlâ ucuz CX-32 var ama paslandım artık, muhtemelen çarparım bir yere. Ev içinde biraz alıştırma yapayım desem güdümlü kız arkadaş terliğinin hedefi olabilir. :D
Hafif bir 5 inç frame'e FPV bir Drobe inşa etmeye çalışıyorum ben de. DJI'ın Droneları gibi sabit uçuş Drone'larının zevki ayrı ama FPV Drone'u başka bir zevk, en azından ben denediğimde öyle hissetmiştim. :D

@SideWinder Yeterli boyutta köpüklü bir kutu gönderirsen hevesini alman için bendekini göndereyim. Yanında yedek batarya ve yedek parçaları da mevcut, uçuşu o ağırlığa ve fiyatına göre çok stabil ama batarya süresi biraz üzücü.

@SideWinder Yeterli boyutta köpüklü bir kutu gönderirsen hevesini alman için bendekini göndereyim. Yanında yedek batarya ve yedek parçaları da mevcut, uçuşu o ağırlığa ve fiyatına göre çok stabil ama batarya süresi biraz üzücü.

F350 gövdeye topladığım bir Drone var ama sakin kullanımlar için işte. FPV biraz sınırları zorluyor bu araçlar için, ben de denemiştim zamanında... :D

Tarafımız belli.

gtaonlinehile-1200x675.jpg

Geri
Yukarı