Fitness'a yeni başlamak

Söylemeyi unutmuşum. Off day sizin için cardio serbesttir.

Tamamdır o zaman haftada 4 gün kas 3 gün cardio uygun mudur sizce.

Selam. Öncelikle seni kutlarım çok güzel bir şey spor salonunda çalışmak. Öncelikle şunu belirteyim hocanın talimatlarına uy. Öyle kafana göre her gün gideyim diye bir şey yok. Her gün gitmek yarardan aksine zarar. Kasların dinlenmesi gerekiyor. Şunu da belirteyim ilk 2 hafta bayağı acı çekebilirsiniz. Ben ilk 2 hafta cidden çok zorlanmıştım. Orada bırakmayın sakın vücut alışacaktır.
Teşekkürler yorumunuz için

Haftada 3-4 gün yeterli olur, her gün spor yapmak iyi bir şey değil.

Peki haftada 4 gün yapıp hepsinde Full body çalışmak mantıklı mı sizce.

Hocam 1 gün offday yap ve paran varsa supplement kullan, yağ yakıcı vs. Falanda var araştırıp kullanabilirsin haftada 3 gün git diyenleri ciddiye alma
Sağlıklı beslen kardiyo yap ve sürece güven

Hocam 1 gün offday yap ve paran varsa supplement kullan, yağ yakıcı vs. falanda var araştırıp kullanabilirsin haftada 3 gün git diyenleri ciddiye alma.
Sağlıklı beslen kardiyo yap ve sürece güven.

Hocam yani kas kaybı vesaire konusunda 4 günü geçmediğim sürece sorun olmaz değil mi bir de 4 günün hepsinde Full body çalışayım diyorum gelişimimde bir sorun olur mu?

Hocam 1 gün offday yap ve paran varsa supplement kullan, yağ yakıcı vs. Falanda var araştırıp kullanabilirsin haftada 3 gün git diyenleri ciddiye alma
Sağlıklı beslen kardiyo yap ve sürece güven

Geldi sokak badycisi🤣
Böyle kişileri ciddiye alma bunlar demir parçası kaldırarak spor yaptıklarını sanarlar
Şimdi sana derki aminoyu basarsın 3 ayda elektrik direği gibi kasılıp gezersin

Dosya Ekleri

• IMG_7271.jpeg
    IMG_7271.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 21
Peki sizce tekrar sorayım haftda 4 gün Full body geri kalanı dinlenme uygun mudur?

Her zaman fullbody yapamazsın hocam kasların bitap düşer, her güne Max 2 bölge yap, haftada en az 2-3 gün dinlenme ayır kendine, spor esnasında gelişmezsim, dinlenme esnasında gelişirsin, Supplement'e filanda boşuna para bayılma, sağlıklı beslen gerisi gelir, vücut anotimisi el verdiğince gelişirsin

Geldi sokak badycisi🤣
Böyle kişileri ciddiye alma bunlar demir parçası kaldırarak spor yaptıklarını sanarlar
Şimdi sana derki aminoyu basarsın 3 ayda elektrik direği gibi kasılıp gezersin

Dedi 60 kilo benchin altında kalıp yılların badycisi gibi konuşanlar..

Hayatında kaç gün spor salonunda gittinde benim yaptığım sporu yargılıyorsun? Benim dediğimi istedigin kişiye sor onaylar neye göre yanlış diyorsun? Kas gelişimi istiyorsan 3 gün spor çok az, bir ara sende dedigimi denersen birkaç ay sonra teşekkür edersin.
Her hareketde tükenişe gitmeye çalış limitlerini zorla ki o kas gelişsin dediklerimi yanlış biliyorsan fitness hocana sorabilirsin

Bir de supplemente para bayılma demiş..

L

Dedi 60 kilo benchin altında kalıp yılların badycisi gibi konuşanlar.

Hayatında kaç gün spor salonunda gittinde benim yaptığım sporu yargılıyorsun? Benim dediğimi istedigin kişiye sor onaylar neye göre yanlış diyorsun? Kas gelişimi istiyorsan 3 gün spor çok az, bir ara sende dedigimi denersen birkaç ay sonra teşekkür edersin.
Her hareketde tükenişe gitmeye çalış limitlerini zorla ki o kas gelişsin dediklerimi yanlış biliyorsan fitness hocana sorabilirsin.

Bir de supplemente para bayılma demiş.

Konuştu yine 37cm biceps e sahip eleman, senin yürüdüğün yolların tozunu ben ayakkabımdan sileli çok oldu, o yüzden daha fazla laf kalabalığı yapmana gerek yok, anladığım kadarı ile 17-20 yaşlarında bir bireysin, o yüzden sen her gün sporuna gitmeye devam et, bizim yaşımıza gelince anlarsın gerçek spor yapmak anlamını:),bu arada senin dediğini dışardaki kime sorarsan sor onaylamaz, her gün spor yapmak gibi bir kavram mı var? Heleki vücut geliştirme gibi ağır bir sporda, supplement kullanmaktaki senin gayen nedir? Sadece supplement ile vücutmu yapacaksın? Buram buram cehalet kokuyorsun, düzgün beslenen birisinin supplement desteğine ihtiyacı yok, madem o kadar iyi geliştiyor supplement ve her gün spor yapmak, hani profil fotoğrafına bakınca normal bir insanın vücudu var? Şimdi dersinki"yok ben keyifden gelişmiyorum"😃

L

Konuştu yine 37cm biceps e sahip eleman, senin yürüdüğün yolların tozunu ben ayakkabımdan sileli çok oldu, o yüzden daha fazla laf kalabalığı yapmana gerek yok, anladığım kadarı ile 17-20 yaşlarında bir bireysin, o yüzden sen her gün sporuna gitmeye devam et, bizim yaşımıza gelince anlarsın gerçek spor yapmak anlamını:),bu arada senin dediğini dışardaki kime sorarsan sor onaylamaz, her gün spor yapmak gibi bir kavram mı var? Heleki vücut geliştirme gibi ağır bir sporda, supplement kullanmaktaki senin gayen nedir? Sadece supplement ile vücutmu yapacaksın? Buram buram cehalet kokuyorsun, düzgün beslenen birisinin supplement desteğine ihtiyacı yok, madem o kadar iyi geliştiyor supplement ve her gün spor yapmak, hani profil fotoğrafına bakınca normal bir insanın vücudu var? Şimdi dersinki"yok ben keyifden gelişmiyorum"😃

Supplement sadece protein tozu değildir vücut geliştirmek istiyorsan alman takviyeler vitaminler var, 37 cm kolu gözünde bu kadar büyütme Allah için düzgün sporunu yaparsan 8-9 ayda koyarsın. Profil fotoğrafıma göre vücudumu yargılayacaksan kendi vücudunu bir göster ondan sonra oturur konuşuruz. Ayrıca fotoğraf 4 ay önce çekildi arşivden kanıtlarım.
Öyle keyfin istedigi zaman spora gidersen bu vücut geliştirme değil "spor yapmak" tır. Disiplinli şekilde ögünlerini yiyip sporunu yapacaksınki büyüyesin sence 1453harunn, gokalaf haftada 3 günmü spor yapıyordur? Ya da diğer vücut geliştirmeciler 3 günmü yapıyor?
Sana kim dedi 3 gün spor 4 gün off yap diye? Yağ tutmak istiyorsan o ayrı

Yeni konular

Geri
Yukarı