Çözüldü FiveM'de yüksek CPU sıcaklığı ve kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

b33rch

Hectopat
Daha fazla  
FiveM adlı oyunu oynarken CPU ve GPU değerlerim çok dengesiz olduğu için böyle bir başlık açmak istedim. Birkaç fotoğraf bırakıp yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    28,2 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sıcaklıklar çok yüksek gözüküyor, çok sıkıntı değil ama soğuk tutarsan daha iyi olur.

İşlemci soğutucusu dönememiş. Kasayı açtığımda çalışmaya çalışıyordu sağa dönmeye çalışıyordu çok az ucundan ittirdim bir de kasayı temizledim şu an sistem boşta 44 derece falan.
GTA Online zaten işlemciye yükleniyor, FiveM daha da yükleniyor. Tek çözüm yolun işlemci yükseltmek veya arka plan işlemleri minimuma indirmek. Soğutma sistemini geliştirip işlemcini daha yüksek hızlarda çalıştırman da mümkün.

GTA Online zaten işlemciye yükleniyor, FiveM daha da yükleniyor. Tek çözüm yolun işlemci yükseltmek veya arka plan işlemleri minimuma indirmek. Soğutma sistemini geliştirip işlemcini daha yüksek hızlarda çalıştırman da mümkün.
Bu değerlerde oynamam bir problem çıkarır mı bana ?

Sıcaklıklar çok yüksek gözüküyor, çok sıkıntı değil ama soğuk tutarsan daha iyi olur.

İşlemci soğutucusu dönememiş. Kasayı açtığımda çalışmaya çalışıyordu sağa dönmeye çalışıyordu çok az ucundan ittirdim bir de kasayı temizledim şu an sistem boşta 44 derece falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı