Forum gitti Sosyal geldi. (Bilgilendirme ve Görüşler)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında ben profil resimlerini kastetmiştim. :D

Bu olay bir harika.
Örnek : @5062 
Ayrıca bu videonun güncellenmesi gerekiyor ve üye ol yerinde bilgilendirmesi olması gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım şu anda bir çalışma var.
UYKtJXw.jpg

Aslında ben profil resimlerini kastetmiştim. :D
vBulletinda kullanılan avatar ve profil resimleri maalesef XenForo için epey küçük kalıyor. Avatarınızı değiştirerek bu işlemi düzeltebilirisiniz. 
Bu olay bir harika.
Örnek : @5062 
Ayrıca bu videonun güncellenmesi gerekiyor ve üye ol yerinde bilgilendirmesi olması gerekiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım şu anda bir çalışma var.
UYKtJXw.jpg
Blog sisteminin güncellemesi yapılırken arama yaptığınızdan bu hatayı aldınız. Güncelleme işlemi tamamlandı şimdi denerseniz bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

Tapatalk yerine technopat kendi uygulamasını yapacak mı? Ve dh forumdaki gibi başka siteler arayıcılığıyla değil de resimleri direkt olarak yükleyebilsek daha güzel olmaz mı ?

Son düzenleme:
Direk olarak resim yüklemek için sunucuya daha fazla para verirler. Bu şekilde gayet yeterli.

Bu bildirimleri kişiselleştirmenin bir yolu var mı mesela ben sadece kendi yazdığım mesaja cevap gelirse bildirim almak istiyorum. Başkasının konuya genel olarak yazdığı her mesaja bildirim alıyorum şuan.

Lithium haklı mesela sen buna yorum yaptın,bana da geldi bildirim telefon titredi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı