Forumun çok monotonlaştığını düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden forumda belirli başlı tanınan, sevilen, sayılan, saygı duyduğumuz üyelerimiz vardı onlardan eser yok. Hepsi uçtu gitti. Bir yandan haklısınız diğer yandan da haklısınız. Özellikle bilgisayar toplama konuları bomboş, eskiden böyle değildi.

Çoğu uçmadı yönetimin menfaatleri karşısında ceza yediler. Çoğu bilgili üye ceza yedi veya burayı bıraktı.

Son olarak sanırım kendimi çok sevilen biri olarak saymasan bile eskiden olan bilgili kişilerin çoğu banlı veya bıraktı.
ApRa ve Akil hocamız gibi insanlar kategorilerine gönül vermiş kişiler sırf sallamasyon mesajlarla uğraşmaktan sıkıldığı için bıraktı.
Sanırım Techno3030 ailevi nedenlerden bıraktı.
Bir adet hocamız daha vardı, kendisi ceza yemişti en son ama kendisine ne oldu bilmiyoruz.
The Man From Earth hocamız gene ceza yemişti kendisini tanıdığım için bıraktım demişti.

Son olarak kendime bakarsam pek çok önemli rehber ve içerik yazdım fakat forumun yaş ortalaması ve genel durumu benim için iç açıcı değil. Yakında belki bırakırım buraları.

Edit: Konuya mesaj yazamıyorum ama şunu bilin biz pek çok üye foruma rehber veya makale yazarken beğeni ve çözüm uğruna yazmıyoruz yazsak zaten 143 tane makalemiz olmaz, son olarak gerçek ilelebet açığa çıkar. Ben kurallara uyarak sizlere olan biteni anlatırım forum içinde nerdeyse 3 yıldır üyeyim olan biteni biliyorum.

Edit2: Öncelikle yönetime saygılar işinizi yapıyorsunuz ama, insanları susturmak bir çözüm değil. Önceden olduğu gibi.

Edit3: Ne yaparsanız yapın severek yapın, sizi baltalamak isteyenlere kulak asmayın araştırın ve çaba gösterin bu güne kadar bilgili dediğiniz tüm üyeler belki aralarında ben varsam çoğumuz araştırıp yazıyoruz emeksiz yemek de olmaz.

Edit4: Bu kadar kişiyi nereden tanıyorum derseniz genel olarak çoğumuzun E-posta ve çeşitli platformlar içinde tanıştığımız var hatta aynı oyundan birbirini tanıyan üyeler vardır bu forumu kullanan.

Forum gerçekten monoton ve her şeyi ciddiye alıyor. Bir konu cevabımda ufak bir argo kullandım hemen raporlamislar düzeltmeme rağmen.

@Silinen üye Bıraktı doğrusu ban yedi. Emre C ile tartıştı.

Ben forumu artık eskisi kadar önemsemiyorum yaş ortalaması hayli düşük ve ne teknoloji hariç her şey var sırf mastürbasyon ile ilgili her gün 1 konu görüyorum ve bu sıkıcı +18 bir şeyler okumak istesem burayı kullanmam.

Mesela ben pek tanınan biri değilim veya seven bir kitlem de yok ama ben bu konulardan sıkıldım böyle gider bırakacağım.

Forumun %5'i bile 12900KS kullanmamıştır ki konusunu açalım. Ama tabii ki bu arkasına sığınılacak bir bahane değil. Forum cidden çok monotonlaştı. Her gün defalarca aynı konular tekrardan açılıyor.
Konusunu açalım demiyorum zaten, milletin algısı farklı, ben 12900KS mevzusunu örnek olsun diye attım, yabancıların çoğu bizim gibi şeylere sahip değil, daha seviyeli ve iyi konular var bence.

Çoğu uçmadı yönetimin menfaatleri karşısında ceza yediler.

Mavi ekran icin mesela kojiro hyuga vardı kendisine ayrıcalık olarak verilen sosyal tayfı yetkisine itiraz etti ve adaletsiz diye yönetici ile tartıştı ban yedi.

Gene çoğu bilgili üye ceza yedi veya burayı bıraktı.

Son olarak sanırım kendimi çok sevilen biri olarak saymasan bile eskiden olan bilgili kişilerin çoğu banlı veya bıraktı.

Apra ve akil hocamız gibi insanlar kategorilerine gönül vermiş kişiler sırf sallamasyon mesajlarla uğraşmaktan sıkıldığı için bıraktı.

Yüksek RPM devam ediyor mu bilmiyorum ama namı değer techno3030 ve misakitaro hocalarımızı severdim. Daha sayamadığım veya hatırlamadığım çok üye vardır hepsinin yeri ayrıdır.

Yüksek RPM devam ediyor mu bilmiyorum ama namı değer techno3030 ve misakitaro hocalarımızı severdim. Daha sayamadığım veya hatırlamadığım çok üye vardır hepsinin yeri ayrıdır.

Mesela beni seven yok. :D

MisakiTaro kendi sitesini kurdu ama büyütemedi, RPM bazen giriyor ama mesaj yazmaz pek kalan hocalarımız gitti.

Ben kendi adıma konuşayım "İşlemci Kategorisi" içinde nerdeyse tüm rehberler bana ait denebilir en çok uğrastığım kategorilerden biri ama artık yaş ortalaması ve konular göz önüne alınınca buradan gitmek daha güzel bir hamle.

Ayrıca herkeste bir egoizm ve insanları ezme sevdası var bir yanlış desek herkes linçliyor kimse doğrusunu demiyor eskiden sevilen ve sayılan çoğu üye ile hukuku olan biri olarak söylemek isterim biz hatalarımızı düzeltir devam ederdik şimdi bir beğenmeme ve ahha atma saçmalığı çıkmış herkes aynı haltı yiyor.

Geri
Yukarı