Full body mi split mi?

sarrowx

Hectopat
Daha fazla  
4 aylık spor yapmıştım 2 ay ara vermiştim ağustosta yeni salona yazıldım hoca direk Full bodyden başlattı şu an 2 ay geçti dershaneden dolayı fırsat bulamıyorum haftada 3 gün gidebiliyorum sadece sizce 3 gün için splite geçmeli miyim yoksa Full body devam mı edeyim.

4 aylık spor yapmıştım 2 ay ara vermiştim ağustos'ta yeni salona yazıldım hoca direk Full bodyden başlattı şu an 2 ay geçti dershaneden dolayı fırsat bulamıyorum haftada 3 gün gidebiliyorum sadece sizce 3 gün için splite geçmeli miyim yoksa Full body devam mı edeyim.

3gün split olmaz ppl olur 3günlük pplden hayır gelmez fullbody yapman daha mantıklı.

Eğer yarışmalara girmeyeceksen kafana göre takıl. Ben yaklaşık olarak 3 senedir bir hafta full body, iki hafta powerlifting ve iki hafta da split şeklinde takılıyorum ve 4 ya da 5 gün çalışırım. Gelişim ve güç açısından oldukça faydasını gördüm. Ayrıca, beslenme çok daha önemli.

Son düzenleme:
4'e çıkarabilirsen upper lower öneririm iki günü güç kazanımı odaklı iki günü hipertrofi odaklı her kas gurubu haftada iki kere çalışmış oluyor. Full body de özellikle bacaklar zayıf kalıyor bence.

1. gün: Göğüs biceps.
2. gün: Sırt triceps.
3. gün: Bacak omuz.
Yapabilirsin.

Dostum yazdığın program 6 gün için çok iyi ama adam 3 gün gidebiliyormuş fullbody yapması daha mantıklı.

4 aylık spor yapmıştım 2 ay ara vermiştim ağustos'ta yeni salona yazıldım hoca direk Full bodyden başlattı şu an 2 ay geçti dershaneden dolayı fırsat bulamıyorum haftada 3 gün gidebiliyorum sadece sizce 3 gün için splite geçmeli miyim yoksa Full body devam mı edeyim.

Kardeşim 3 gün art arda mı gidiyorsun yoksa 1'er gün ara veriyor musun?

Geri
Yukarı