Gamakay MK61 alınır mı?

Gamakay mk61 kullanan biri olarak rgb diğer klavyelere nazaran akıcı değil evet. Asıl sorun klavyenin henüz bir yazılımının bulunmaması bence. Yazılım olsa belki hızlandırabiliriz.

Gamakay mk61 kullanan biri olarak rgb diğer klavyelere nazaran akıcı değil evet. Asıl sorun klavyenin henüz bir yazılımının bulunmaması bence. Yazılım olsa belki hızlandırabiliriz.
Aşağıya bıraktığım videoda gayet akıcı. Hızlandırmak için bir kombinasyon olmadığını emin misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videoda dk 1.32 ye bakın
Birde
bu videoda 523 e bak dediğimi anlarsın mk 61 de rainbow akıcı değil

bu videoda dk 1.32'ye bakın.
Bir de
bu videoda 523'e bak dediğimi anlarsın mk 61 de Rainbow akıcı değil.

Hocam sadece yavaş kayıyor biraz renkler Rainbow da gamakay a mail atıp sorunu bir söyleyeyim belki yazılım falan çıkarırlar.

Adsız.png

Ürünüm Türkiye topraklarına ayak bastı değişik bir şekilde 20 TL vergi çıktı sadece bayağı mutluyum bu yüzden bangooda ürün üzerine az fiyat yazmalarını istemiştim yapamayız falan demişlerdi fakat sanırım beni kırmamışlar :D gümrüğe bile takılmamış ürün bu sayede.

Eki Görüntüle 894121

Ürünüm Türkiye topraklarına ayak bastı değişik bir şekilde 20 TL vergi çıktı sadece bayağı mutluyum bu yüzden bangooda ürün üzerine az fiyat yazmalarını istemiştim yapamayız falan demişlerdi fakat sanırım beni kırmamışlar :D gümrüğe bile takılmamış ürün bu sayede.

Hocam gelince bir inceleme/yorumlarınızı fotoğraflar ile görmek isteriz. Bizi de etiketlerseniz memnun olurum. Açıkçası almayı düşündüğüm bir ürün merakla deneyimlerinizi bekliyorum. @WaIter White hocamın da deneyimlerini merakla bekliyorum.

Hocam gelince bir inceleme/yorumlarınızı fotoğraflar ile görmek isteriz. Bizi de etiketlerseniz memnun olurum. Açıkçası almayı düşündüğüm bir ürün merakla deneyimlerinizi bekliyorum. @WaIter White hocamın da deneyimlerini merakla bekliyorum.

Tabii ki de yaparım.

Dün Gamakay mk61 blue switch klavyem İstanbul'a gelmişti ve geldiği gibi sabah 5te ankara ulaşmış ve ürün bana tam yarım saat önce geldi.
İlk izlenimlerim ürün gerçekten çok güzel iyiki blue switch almışım sesi çok hoş geliyor red switchten sonra.
RGB'leri de gerçekten muazzam.
Pudding keycaps'leride hissediyorsunuz elinize aldığınız gibi tam fiyat performans ürünü.

Geri
Yukarı