Gamakay MK61 alınır mı?

RGB'lerini merak ediyorum YouTube da biraz kasıntılı gibi gözüküyor tam emin olamadım.
Bende katılıyorum. Youtube'da bende yabancı tanıtım videolarını izledim ve RGB aydınlatması biraz kasıntılı gibi duruyor. Ama bu videonun kare sayısı ile de alakalı olabilir. Bulursam buraya da video eklerim.

Aynı fiyata RK61 var Blitzwolf'un ki var bunlarda öyle bir sorun yok ama sırf RGB için değiştirmem markamı K61 alırım belki.
İnceleme videolarını izleyeceğim. Eğer diğer modellerde böyle bir sorun yoksa o zaman tekrar değerlendireceğim bu modeli. Eline ulaşan arkadaşlar var ise bizi bu konuda bilgilendirirseler çok hoş olur.

O dalgalanma kamera yüzünden oluyor diye biliyorum. Bu videoda ışıklar olması gerektiği gibi gözüküyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videoyu göz önünde bulundurarak söylemiştim RGB'ler akıcı gibi gelmedi bu çok büyük bir sorun değil ama aynı ücrete onu başaran rakipleride var bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Hocam umarım hızlandırabiliyoruzdur. RGB önemli benim için.
Gelince incelemede bahsederim. Bu videoda gayet akıcı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@xbea

Geri
Yukarı