Gamakay MK61 alınır mı?

Eki Görüntüle 894121

Ürünüm Türkiye topraklarına ayak bastı değişik bir şekilde 20 TL vergi çıktı sadece bayağı mutluyum bu yüzden bangooda ürün üzerine az fiyat yazmalarını istemiştim yapamayız falan demişlerdi fakat sanırım beni kırmamışlar :D gümrüğe bile takılmamış ürün bu sayede.
Turkey direckt mail mi almıştın

ürün gerçekten güzel ama bu rgb için yazılım şart 13 adet mod çok iyi ama bunları isteğimiz renkte vs sabit tutamıyoruz umarım yazılımıda gelir.
olurda yazılımı filan gelirse yakın bir sürede buraya tekrar yazın lütfen.

Klavye gerçekten muhteşem özellikler sunuyor lakin bu yay sesine daha fazla dayamayacağım. 1 el CS:GO gireyim dedim, yay sesini dinlemekten oyuna odaklanmadım. Bu arada içinden çıkan mavi switchte yay sesi hiç yok. Muhtemelen ya bana denk geldi ya da brown switclerde olan bir ses.

Klavye gerçekten muhteşem özellikler sunuyor lakin bu yay sesine daha fazla dayamayacağım. 1 el CS:GO gireyim dedim, yay sesini dinlemekten oyuna odaklanmadım. Bu arada içinden çıkan mavi switchte yay sesi hiç yok. Muhtemelen ya bana denk geldi ya da brown switclerde olan bir ses.
Hocam sizden başka brown switch alanlar var ise onların incelemelerine bakın. Eğer durum aynı ise demek ki brown switch de olan bir ses demektir.

Bende hiç bir sorun yok. Kontrol ettim çok sert basmama rağmen en ufak yay sesi bile duymadım.(blue switch)
Hocam sizden ricam buraya Google Drive üzerinden bir ses kaydı atar mısınız? Sesini çok merak ediyorum da size de zahmet olmazsa çok memnun olurum.

Geri
Yukarı