GameGaraj Fenix 10TN-144 laptop alınır mı?

Bunun yerine Monster Tulpar T7 v20.3 de alınabilir. 3060 Max performance var ama illa 8 GB VRAM gerekiyorsa 2070 alınabilir zaten performansları aynı sayılır. Benim 2070 tek kanal RAM'li laptop RDR 2'de 58 FPS veriyor "Ultra" ayarda. 3060 Max-P çift kanal RAM'li laptop ise 61 FPS. Fark yok bile.

Monster mı? Hayata almam onun yerine gidip sobacalibur alırım daha iyi.

Fenix güzel bir ürün. Alınabilir. Ancak ben bu ürünü öneririm:

Lordum bunun Legion 5'ten farkı ne?
Legion varken bunlara bakmazdım şahsen.

Ya hocam bu ne Legion 5 ortada yok ismi mi değişti bu cihaz aynısı mı ya.

Legion varken bunlara bakmazdım şahsen.

Hocam sebebi nedir evet işlemcisi fsha güçlü ama GameGaraj alınmaz mı demek istiyorsunuz?

Hocam sebebi nedir evet işlemcisi fsha güçlü ama GameGaraj alınmaz mı demek istiyorsunuz?

Hayır, Legion çok daha serin ve dolu bir cihaz. İçindeki 2060 2070'lere oldukça yakın zaten.

Lordum bunun Legion 5'ten farkı ne?

Ya hocam bu ne Legion 5 ortada yok ismi mi değişti bu cihaz aynısı mı ya.

İtopya'nın ismi yanlış girmesi, cihaz kodu Legion 5 kodu.

Hocam "içindeki 2060 2070'e çok yakın" bir tık beni ümitlendirdi. Biraz daha detaylı anlatabilir misin?

Şu an RTX 30 ile çok büyük önem kazanan Watt muhabbeti geçen sene 2060 ile başladı. Ondan önce Max-Q Max-P sistemi vardı ancak Max-P sallandı budaklandı. 65W, 80W, 90W, 115W olmak üzere 4 seçenek var 2060'ta. Geçen sene eklenen ise 115W. Bu kart genel olarak 2070 Max-Q gücünde. Yer yer geçiyor yer yer geride.

Şu an RTX 30 ile çok büyük önem kazanan Watt muhabbeti geçen sene 2060 ile başladı. Ondan önce Max-Q Max-P sistemi vardı ancak Max-P sallandı budaklandı. 65W, 80W, 90W, 115W olmak üzere 4 seçenek var 2060'ta. Geçen sene eklenen ise 115W. Bu kart genel olarak 2070 Max-Q gücünde. Yer yer geçiyor yer yer geride.
Hocam peki sence indirim halinde bu mu Asus TUF yoksa senin söylediğin Lenovo Legion mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı