GameSatış'ta dolandırıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir şey yazamayıp konuyu okumadan yargısız infaz veren arkadaşlar yorum yapmazsa sevinirim.
Kontrol ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz hiçbir hak iddia edemezsiniz hocam.
Hesabı o anlık kontrol ettiğim ve almış olduğum hesap bilgilerinin doğru olduğunu beyan ediyorum. Gelecekte oluşabilecek sorumluluklardan tabii ki satıcı sorumlu. Gamesatis.com destek ekibine ulaşırsanız onlar da bunu onaylayacaktır.

Bir şey yazamayıp konuyu okumadan yargısız infaz veren arkadaşlar yorum yapmazsa sevinirim.

Hesabı o anlık kontrol ettiğim ve almış olduğum hesap bilgilerinin doğru olduğunu beyan ediyorum. Gelecekte oluşabilecek sorumluluklardan tabii ki satıcı sorumlu. Gamesatis.com destek ekibine ulaşırsanız onlar da bunu onaylayacaktır.
İyi çalışmalar hocam inşallah siz doğrusunuzdur o dolandırıcı hak ettiğini bulur umarım.

Bu laf bana sanırım. Valorant'tan değil de LoL'den örnek vereceğim(çünkü Valorant da ligim yüksek değil.)
LoL'de elmas 3 oldum bu sezon ve sizin gibi hesap satım alımı yapan insanlar yüzünden platin 1'e düşmüştüm. Belli yani adamın hesap satın alımı veya elo Boost yaptırdığı. İyi olmuş. Bir daha 300 TL'yi VP almak için harcarsanız, hem vicdanınız rahat olacaktır, hem ileride problem yaşamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence direkt yasal yollara başvurun imkanınız varsa. Siz bunu takmazsanız ertesi gün bir kişiye daha yapar ve büyük bir ders olur yani yaparsanız.

LoL'de elmas 3 oldum bu sezon ve sizin gibi hesap satım alımı yapan insanlar yüzünden platin 1'e düşmüştüm.Belli yani adamın hesap satın alımı veya elo boost yaptırdığı.İyi olmuş.Birdaha 300 tl'yi vp almak için harcarsanız,hem vicdanınız rahat olacaktır,hem ileride problem yaşamazsınız.

İlan bana göre uygun ve güzel geldi ve satın aldım. Bana ilanda belirli hizmetler sunuyor ve bunlardan etkilenip satın aldım.

Beni senin lol'de yaşadığın elo sorunları ilgilendirmez. Ben bu oyunu keyfine oynayan bir insanım ve gözüme en güzel hitap eden görünüşleri ucuz fiyata almak isterim.

O yüzden insanlar mağdur durumdayken bilmiş bir şekilde cevap verip, üstüne onu almayıp VP - RP alsaydınız gibi saçma bir öneri de hiç uygun değil.

Vicdan konusu da, ben burada herhangi bir hata yapmıyorum. Karşı tarafın koyduğu fiyattan ilanı satın alıyorum ve oyunumu oynuyorum. Vicdanım sonuna kadar rahat yani o açıdan.

Benim burada yapmak istediğim şey bu arkadaşın başka insanları dolandırmasının önüne geçmek. Sen hesap almayı satmayı tercih etmiyor olabilirsin. Lütfen kullanan insanlara saygı duy.
Bence direkt yasal yollara başvurun imkanınız varsa. Siz bunu takmazsanız ertesi gün bir kişiye daha yapar ve büyük bir ders olur yani yaparsanız.
Öyle yapacağım zaten. Sadece burada başına gelmiş bilen birileri varsa yol gösterici olur diye yazmak istedim ancak aradığımdan çok iyi olmuş hesap almak yasak gibi şeylerle karşılaştım.

Selamlar!

Güncelleme amacıyla buray yazma gereksinimde bulunuyorum.

Olayla ilgili öncelikli olarak hem SMS hem de telefon araması ile satıcı kişiye site aracılığı ile ulaşılmaya çalışıldı ancak herhangi bir dönüş alınamadı.

Sonrasında birkaç bilen arkadaşımızdan tavsiye alarak öncesinde CİMER şikayeti oluşturup , sonrasında yönlendirmesine bağlı olarak dava açma kararı aldık.

Şuana kadar yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ayriyeten hesap alımı için beni yargılayan arkadaşlara kırıldığımı iletirim. Benim amacım göz zevkime daha iyi hitap eden ve daha güzel görünen görünüşlerle oynamak.

Amacım kesinlikle gelecek para vs. değil. Amacım bu işi mesken edinmiş insanlardan arınmak.

Tüm yardımları için öncelikli olarak @Pitbull0 ve diğer üyelere teşekkürlerimi sunuyorum.
Hepinize mutlu pazarlar!

Selamlar!

Güncelleme amacıyla buray yazma gereksinimde bulunuyorum.

Olayla ilgili öncelikli olarak hem SMS hem de telefon araması ile satıcı kişiye site aracılığı ile ulaşılmaya çalışıldı ancak herhangi bir dönüş alınamadı.

Sonrasında birkaç bilen arkadaşımızdan tavsiye alarak öncesinde CİMER şikayeti oluşturup , sonrasında yönlendirmesine bağlı olarak dava açma kararı aldık.

Şuana kadar yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ayriyeten hesap alımı için beni yargılayan arkadaşlara kırıldığımı iletirim. Benim amacım göz zevkime daha iyi hitap eden ve daha güzel görünen görünüşlerle oynamak.

Amacım kesinlikle gelecek para vs. değil. Amacım bu işi mesken edinmiş insanlardan arınmak.

Tüm yardımları için öncelikli olarak @Pitbull0 ve diğer üyelere teşekkürlerimi sunuyorum.
Hepinize mutlu pazarlar!
Umarım bir an önce lehine neticelenir dostum, konuyu baştan aşağı okudum. Ben şahsen almam hesap, kendim bir şekilde geliştiririm fakat alan kişiyi de aşağılamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı