Geceleri Korkmak

Arkadaşlar geceleri çok korkuyorum neden bilmiyorum. Sese duyarlı oluyorum özellikle gece 3 civarı. Tuvaletim geliyor, korkuyorum, tüm ışıkları tek tek açıp gidiyorum. Sürekli etrafıma bakıyorum. Acaba Resident Evil 2 Remake yüzünden mi böyle oldu? Yardım edin, bu karanlık korkusu değil. Sadece herkes uyurken oluyor. Dalga geçmeyin lütfen.

hahahahah

Centipat
Makaleler
2
Yer
İhanetin ve Yalakaların olmadığı bir yerde.
Arkadaşlar geceleri çok korkuyorum neden bilmiyorum. Sese duyarlı oluyorum özellikle gece 3 civarı. Tuvaletim geliyor, korkuyorum, tüm ışıkları tek tek açıp gidiyorum. Sürekli etrafıma bakıyorum. Acaba Resident Evil 2 Remake yüzünden mi böyle oldu? Yardım edin, bu karanlık korkusu değil. Sadece herkes uyurken oluyor. Dalga geçmeyin lütfen.
Çok su içme tuvaletin gelmesin erken yat bir de.

Kryno

Decipat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar geceleri çok korkuyorum neden bilmiyorum. Sese duyarlı oluyorum özellikle gece 3 civarı. Tuvaletim geliyor, korkuyorum, tüm ışıkları tek tek açıp gidiyorum. Sürekli etrafıma bakıyorum. Acaba Resident Evil 2 remake yüzünden mi böyle oldu? Yardım edin, bu karanlık korkusu değil. Sadece herkes uyurken oluyor. Dalga geçmeyin lütfen.

Sessiz ve karanlık yer korku salar. Sen yatarken seni öldürmediklerine göre sıkıntı yok. Genelde filmler etkiliyor.

ExecutioneR_

Hectopat
Yer
Hell
1548527307_185985_1548528674_sumario_normal.jpg

Bu adamı peşinde görürsen geçmiş olsun.
Şaka bir yana, oyundan etkilenmişsin. Geçer bir şey olmaz.

Arsenik

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Korkunun ustune gitmeden yenemezsin, "siz kimsiniz bilmem neyin ogullari" seklinde sahneye cikarsan korkun gecer.

Yeni konular

Yukarı