Geceleri uyuyamıyorum

Başlıktan da gördüğünüz gibi geceleri uyuyamıyorum. Herhangi bir hastalığım veya sıkıntım yok. Son 3 haftadır böyleyim. Saat 23.00'a doğru yatağa geçiyorum gece 4-5'e kadar yatakta debeleniyorum. Ne yapmam gerek? Uykumu getirmek için telefona bakıyorum fakat uykum gelse bile gözlerimi kapadığımda uyuyamıyorum. Ne yapmam gerek sizce? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Uyku düzeniniz normale dönene kadar gece yatmadan papatya çayı, sabah kahvaltıdan sonra sade kahve içmeyi deneyin.

1618213414179.png

Tanışın hocam.
Annem ballı süt iç diyor bana, siz de deneyin.

Hocam gözünüzü kapatın kendinizi denizde rahat bir yerde hissedin kendinizi hayali dalga seslerini duymaya çalışın ben yatamazsam bunu yaparım ancak yatarım.

Buradaki her şeyi boşver. Yok müzikmiş yok bilmem neymiş. Çözüm basit yorul. Hayvan gibi yorul sonra zaten uykun gelir. Ağır bir işte çalış hemen uykun gelir. Sonra zaten yavaş yavaş oturur uyku sistemin.

Hocam size önerim:Yastığı değiştirin, Farklı bir yerde uyumayı deneyin, Bizim salon koltukları çok işe yarıyor :D
Hocam ben açık yerlerde uyuyamıyorum diğer kötü bir özelliğim o ben uyurken çok girip çıkıyorlar odamdan başka yerde yatamıyorum ana yastık kılıfını değiştirmeyi deneyebilirim

Geri
Yukarı