General Mobile 4G Android ONE (Dokunmatik Sorunu İnceleme)

Merhaba arkadaşlar. Bir süre önce General Mobile 4G Android One cihazını almış, burada kutu açılış ve inceleme videolarını paylaşmıştım. Eski GM kullanıcı arkadaşlarım cihazı almamam için çok uyarmışlardı burada fakat cihaza bir şans verip deneyeceğimi söyledim. Şimdi arkadaşlarımın haklı çıktığını görüyorum. Cihazın dokunmatiğinde problem var bugün geri göndereceğim cihazı ve tüm teknik servis sürecinide paylaşıyor olacağım !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun yüzünden General Mobile Discovery cihazımı sinirlenip parçaladım. 3 kere servise göndermiştim. Hepsinde sistemi formatlayıp geri gönderdiler. Son gönderişlerinden sonra cihazı atıp kırdım rahatladım açıkcası kimseye önermiyorum bu kadar rezalet bir firma görmedim.

Son düzenleme:
Görünen köy kılavuz istemez işte.
Şu problemi yaşayınca ilk siz aklıma geldiniz :D :D Valla adam haklı çıktı dedim kendi kendime :D
Teknik servisle ilgili olaylardan haberdar ederseniz sevinirim. Umarım elinize düzgün şekilde ulaştırılır. Pek kolay değil aslında bu ama dualarım o yönde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı