Elektronik Gigabyte RTX 4070 18.999 TL!

3070Ti’dan geçişe değer mi?
Pek gerekli değil gibi ama buna sen karar vereceksin. Oyunlarda sana sıkıntı çıkartıyor mu? 2K monitör mü kullanıyorsun? yada imkanın var şimdiden güncelleyeyim mi diyorsun? elindeki kart fazla ucuzlamadan onun üzerine koyup yeni kart almak mı amacın? gibi sorulara sadece sen yanıt verebilirsin. Kart karşılaştırma videolarına da bakabilirsin. Özellikle FG ile 4070 tabi daha öne çıkıyor gibi görünüyor. ama bu konulara fazla da hakim değilim.

Aldım bakalım 1 tane ama mağaza güven vermedi inşallah açılmamış ürün gelir onu da nasıl anlayacağız bilmiyorum ama bakalım...
Vatandan ben arkadaşa aldım bu ekran kartının 3 fanlısını, kutuda güvenlik etiketi varmiydi tam hatirlamiyorum ama ekran kartı poşetinde 3 tane güvenlik etiketi vardı

Teşekkürler cevap için hocam bakalım geldiginde kontrol edeceğim.
Rica ederim. N11 de satışların %5 oranında kötü yorum almış bence sorun yok. Ve düşüncem bu model kartı sanırım sadece bu adamlar getiriyor. Şikayet varda 1 tane şikayet gördüm. Oda yanlış fiyatlandırma. Sen yine kargo gelince kargoyu acarken video kaydına al. Olumsuz bir durum olursa yardımcı olur.

Arkadaşlar bende kartı world kart kampanyasıyla aldım 18 bine gelecek 1000₺ puanla birlikte aslında süper serisini bekleyecektim ama bu fiyata kaçmaz dedim yapıştırdım. 😁 kartın gpu sıcaklığı 70, hotspot sıcaklığı çok rahat 90-95 dereceleri bulur diye düşünüyorum ancak sorun o değil sorun windforce fanlarda zamanla zırıltı oluşabiliyormuş redditte bu tarzda yorumlar vardı, fanlarda zırıltı oluşması beni daha çok endişelendiriyor açıkçası.

Arkadaşlar bende kartı world kart kampanyasıyla aldım 18 bine gelecek 1000₺ puanla birlikte aslında süper serisini bekleyecektim ama bu fiyata kaçmaz dedim yapıştırdım. 😁 kartın gpu sıcaklığı 70, hotspot sıcaklığı çok rahat 90-95 dereceleri bulur diye düşünüyorum ancak sorun o değil sorun windforce fanlarda zamanla zırıltı oluşabiliyormuş redditte bu tarzda yorumlar vardı, fanlarda zırıltı oluşması beni daha çok endişelendiriyor açıkçası.
World kartın hangi kampanyası bu?

Evet amazonda 1 kişinin yabancı yorumunda da o fan ses olayı varmış ama düşürülmesi mümkün demiş.

Dandik bir model, ben şahsen önermem.
Böyle bir şey alınabilir biraz daha çıkılıp. Çıkılmıyorsa da alınır, bayağı iyi fiyatı.

Kas gücü olarak pek fark yok. FG destekli ve VRAM isteyen oyunlar oynuyorsan değebilir.
Hepsiburadanın 6 taksit vade farksız ve üstüne bazı kartlara 2 ay öteleme olayıyla baya avantajlı hale geliyor. Kart nasıldır bilemem de bu şekilde almak isteyenlere avantaj hocam.

Sizin attığınızda 6 taksit yapsanız 24.159'e gelmiş oluyor.

Geri
Yukarı