Günde 200 gram protein zararlı mı?

Herkes bilindik markadan tüketmiyor bu bir. İkincisi bilgisizlik ile ufak alakası bile yok her şeyin çoğu zarar. Üçüncüsü laf falan söylemiyorum sadece uyarıyorum çok fazla bir gereği olmadığı konusunda. Dördüncüsü bu kadar agresifliğinizi anlamadım beğenmedim atıp geçebilirsiniz, o arkadaşa tavsiye veriyorum ister dinler ister dinlemez.
Hangi bilgi üzerine fazlasının zarar olduğu kanısına vardınız. 140kilo birisi için 200gr protein az, 50 kilo adam için çok. Asıl siz agresif davranmışsınız. Yeterli bilgiyi öğrenmeden yargılayıp, kınıyorsunuz. Haraketin zararlı olduğunu savunuyorsunuz. Destek almak ve öğrenmek için sorulan bir soruya fevri cevap veremezsiniz en azından ben izin vermem. Sizi araştırmaya ve öğrenmeye davet ediyorum.

Hangi bilgi üzerine fazlasının zarar olduğu kanısına vardınız. 140kilo birisi için 200gr protein az, 50 kilo adam için çok. Asıl siz agresif davranmışsınız. Yeterli bilgiyi öğrenmeden yargılayıp, kınıyorsunuz. Hareketin zararlı olduğunu savunuyorsunuz. Destek almak ve öğrenmek için sorulan bir soruya fevri cevap veremezsiniz en azından ben izin vermem. Sizi araştırmaya ve öğrenmeye davet ediyorum.

Her şey için böyledir fazlası zarar mevzusu. Kilosu beni ilgilendirmiyor onu kendi ayarlayabilir zaten. Ayrıca aşırı spor yapılmadığı takdirde toz tüketimini doğru bulmuyorum. Başka yiyeceklerden alabilir bu miktarı. Bu arkadaş ileride böbrek yetmezliği çektiğinde de öğrenmeye davet edersin beni umarım.

Hangi bilgi üzerine fazlasının zarar olduğu kanısına vardınız. 140kilo birisi için 200gr protein az, 50 kilo adam için çok. Asıl siz agresif davranmışsınız. Yeterli bilgiyi öğrenmeden yargılayıp, kınıyorsunuz. Haraketin zararlı olduğunu savunuyorsunuz. Destek almak ve öğrenmek için sorulan bir soruya fevri cevap veremezsiniz en azından ben izin vermem. Sizi araştırmaya ve öğrenmeye davet ediyorum.
140 kilo adamın yağ oranı %50 falandır. Yine ihtiyacı olacağını sanmıyorum.

Çok ağır çalışıp kaslarını paramparça etmeyen birisi için fazla. Vücutta fazla protein, depolanmaz ve yağa dönüşür.

Yeni konular

Geri
Yukarı