Gurbetçiler Türkiye'ye dönmeye başladı

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  

Ne düşünüyorsunuz? Ben şahsen acıyorum Türkiye'deki insanımıza.

Düşünecek bir şey yok. Umarım fikirleri olmadan verdikleri partilerin (artık kimse) çözemediği mülteci sorunları arasında boğulurlar. Zira halk olarak onların saygısızlıklarına parklarda, çimenlerde şahit olmaktan sıkıldık. Biraz da üst sınıf (!) turist, gurbetçi arkadaşlarımız şahit olsunlar.

Gurbetciler tabii ki de Türkiye'ye dönecek sonuçta vatanları, bende bir gurbetciyim, o arabalarla gelmelerindeki tek amaç gösteriş,ihtiyaç filan geçin onları, ayıp gerçektende!

Gurbetciler tabii ki de Türkiye'ye dönecek sonuçta vatanları, bende bir gurbetciyim, o arabalarla gelmelerindeki tek amaç gösteriş,ihtiyaç filan geçin onları, ayıp gerçektende!
Hocam bazı videolar gördüm aklınız hayaliniz şaşar. Resmen dalga geçiyorlar. Ağrıma giden konu da bu.

Sorun yok gelsinler harcasınlar euroları :)

Onları özellikle İstanbul ve tatil bölgeleri (Antalya, Mersin, Alanya gibi.) Yerlerde 5 yıldızlı oteller haricinde tatil yapmalarını tavsiye ediyorum. Çıkıp çarşı pazarı dolaşsınlar.

Ülkeninin çok güzel yerlerinde hangi insanların tatil yaptıklarını, kaç tane Türk ailesiyle karşılaşacaklarını saysınlar. Bakalım kendilerini ülkesinde gibi hissedebilecekler mi?

Şu sıralar yolda görmeye başladım yabancı plakaları dün hatta önüme kırdı zor kurtardım. Geldikleri ülkelerde nasıl araba kullanıyorlarsa artık.

Neyse ben başka bir şey söylemek istemiyorum. Hoş gelmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı