Hat değerlerinin değişmesi ve internet kopmaları

Firmaların genel olarak tutumu bu, TurkNet olmuş Turkcell SOL olmuş değişen yok. Müşteri olanı kadar gözüm, olduktan sonra körüm diye geziyorlar.
Artık direkt cevap vermeye başladılar hayret, fakat hala genel bir arıza olduğunu söyleyemiyorlar..
1-2 hafta müddet sana TurkNet. Bu sorunlar düzeldi düzeldi, düzelmedi bu adam başka ISS'ye geçer.
Gerçi ISS değişikliği bu soruna çözüm getiremez sanırım, TT altyapısı üzerinden hizmet aldığımdan..
Edit: Şu tracert sonuçlarına bakar mısın...
1606074864971.png

Dosya Ekleri

• 1606074706606.png
    1606074706606.png
    17,4 KB · Görüntüleme: 27
@Ulunay CS:GO'da bugün 50 ping görünce tam halay çekcekken. Pingim bir anda 100'e fırladı. Yemin ediyorum TT binasını bascam artık. Bir de bana suç atıyorlar sizde sorun diye. Oyunada atıyorlar adamlar 30 pinglerde maşallahları var.

CS:GO'da bugün 50 ping görünce tam halay çekcekken.
Ben normalde 45-55 arası ping alıyordum CS:GO'da... Şu an denemedim ama tracert sonuçlarıma bakarsak en aşağı 90 alacağım gibi gözüküyor. Valorant TR'de bile en 60-90 arası ping görüyorum, rezillik, genel arıza var farkındayız çözümü için çalışıyoruz deseler gerçekten gam yemem ama yok öyle derler mi? Sorun tabii ki kullanıcı kaynaklı, kablolu bağlantı kurun, santraldeki yoğunluktan kaynaklı ping olabilir vs...
2 aydır olmayan santral yoğunluğu şimdi mi olmaya başladı? Halla halla.. 2 gün içinde santrale 1000 kişi daha bağlandı da benim haberim yok heralde.

@Patrixcs genel bir sorun var. Tüm firmaları kapsıyor.

Bu arada ofisi basmayın hocam, direk santral binasına TB-2 kaldırın.

İlkbaharda karantinadayken ping değerlerim yemin ediyorum herkes kıskanırdı o derece iyiydi. Şimdi ise 50 olunca pingim seviniyorum CS:GO'da artık. O da maşallah 100 ms çıkmayı seviyor. En son oyun sonunda pingim tam oyun bittiğinde 50'e düştü yemin ediyorum altyapıyı alıp.

TT müdürlüğüne alın bu altyapı istemiyorum deceğim artık. Sabır kalmadı yemin ediyorum. Fortnite'da biliyorsun 38 ms alıyom. Hala sabit bir şekilde alıyorum.

Ama nedense 2.5 haftadır paket kaybından onunda keyfini çıkaramıyom. Sol fiberi kullananda sorun yok. Ama bize gelince bizde paket kaybı var. Söylüyorum bunlara herkes yaşıyor falan diyorum. Gelmişler saha ekiplerini gönderiyoruz diyorlar. Saha ekibimi benim paket kaybımı nasıl çözecek? Yemin ediyorum kafayı yemelik.

CS:GO'da çoğu Frankfurt sunucularında bana 40 versinler yeter bana. Başka bir şey istemiyorum onlardan.

00.00 itibariyle bende sorun düzeldi. 7'de başlayıp tam 12'de düzeliyor. 😶
Umarım yarın yine bu sorunu yaşamam.
10 dakika önceki hız testi sonuçlarım. Pinge dikkat.
3289248498480088-RXlDU9fQ.png

Şu anki sonuçlar.
2.ci.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı