Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

Benim mesleğim değil. Üstelik bulan kişi 14 yaşındaki genç adam. Sistem bu konuda açık veriyorsa aslında bunların suçu çünkü daha bu mesleğin içinde bile değil çocuk. Evet, bu büyük bir suç çünkü her şey ama her şey gözüküyor.
14 yaşında olması veya açığı kullanması durumu yasallaştırmıyor. Hakim karşısında bile bazı bilgileri karşıdaki kişinin onayı olmadan paylaşmak suç sayılabiliyor. Yanlış anlamayın amacım inatlaşmak değil sadece arkadaşınızın dikkat etmesi için söylüyorum zira KVKK kapsamında küçümsenecek bir suç değil.

Tamamını okudum. İki kız da sizi hak etmiyordu. Sevdiğiniz kız çok kibirli biriymiş, diğeri de sevgilisi öl dese ölecek cinstenmiş. Onlardan kurtulmakla en iyisini yapmışsınız. Sevgilim senle samimi olmamı istemiyor deyip engellemek nedir hocam çok sinir oldum.

@cinar_yasarrr, bilemiyorum be dostum. Umursadığımdan değil 10 sene geçti zaten. O zamanki aklımla, şimdiki aklım da bir değil zaten. O 10 senede çok olay yaşadım, çok olgunlaştım ve tek diyeceğim şey kimse için değmiyor. Öyle bir yazayım dedim bu yazıyı.

@cinar_yasarrr, bilemiyorum be dostum. Umursadığımdan değil 10 sene geçti zaten. O zamanki aklımla, şimdiki aklım da bir değil zaten. O 10 senede çok olay yaşadım, çok olgunlaştım ve tek diyeceğim şey kimse için değmiyor. Öyle bir yazayım dedim bu yazıyı.
Değmiyor tabi fakat haksız olmadığınız konularda kendinizi haksız gibi görmeyin, özgüveniniz düşük mü? Çünkü benim de özgüvenim çok düşüktü bir aralar ve haklı olduğum konularda kendimi haksız görüyordum.

@cinar_yasarrr o zamanlar hem yaşadığım problemler vs. öz güvenim aşırı düşüktü. Şimdi oldukça yüksek.
@Iskenderun, merhaba hocam. Sizi hatırladım, siz de böyle bir problem yaşamıştınız.

@Iskenderun boş vaktinizde yazının tamamını okumanızı tavsiye ediyorum. Sen de 10 sene önce olduğum yaşlardasın, öyle hatırlıyorum. Böyle olayla karşılaşman da muhtemel.

Geri
Yukarı