Hayatımda Hiç Sevgilim Olmadı

Rahatsız ettiysem özür dilerim kusura bakmayın üstünüze gelmek gibi özel bir amacım yok. Bende yaşadım kısmına gelirsek o bağlamda biraz daha yapıcı bir yorum yapmanızı beklerdim "Boşver kafan rahat olsun" yerine. İlk sizin beyan etmemiş olduğunuzu farkındayım bu yazışma başladığında son beyan etmiş olan olduğunuz için sizi etiketledim, Dediğim gibi kusura bakmayın.
Estağfurullah hocam. İnsanların yaşadıkları herkese göre değişir, bir fikir beyan etmişim konudaki yorumlara bakıyorum %90'ı aynı fikirde o yüzden neden sadece benim yorumuma aşırı tepki gösterdiniz onu merak etmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Estağfurullah hocam.İnsanların yaşadıkları herkese göre değişir, bir fikir beyan etmişim konudaki yorumlara bakıyorum %90'ı aynı fikirde o yüzden neden sadece benim yorumuma aşırı tepki gösterdiniz onu merak etmiştim.
Zaten mesajları %90'a ithafen yazdım. Bir atasözü var onu şöyle çevireyim: @Shelbyx Sana söylüyorum konudaki diğer arkadaşlar siz anlayın.

Benim de olmadı. Çok arkadaşım da olmadı. Zaten pek beceremem böyle işleri. Tanıdığım herkesin en az 1 tane bile olsa (sevgili) olmuşken benim hiç olmaması moralimi bozuyor. Yalnız ölmek istemiyorum.

Benim de hiç olmadı. (Şükür) Ne fakirim ne çirkinim ama sevgili olayına yanaş(a)madım asosyal olduğum için. Doğruyu söylemek gerekirse evlenmeyi bile düşünmüyorum, bekar olup az maaşla zengin gibi yaşayan tanıdıklarımı gördükten sonra.

Benim de hiç olmadı. (Şükür) Ne fakirim ne çirkinim ama sevgili olayına yanaş(a)madım asosyal olduğum için. Doğruyu söylemek gerekirse evlenmeyi bile düşünmüyorum, bekar olup az maaşla zengin gibi yaşayan tanıdıklarımı gördükten sonra.
Hayatta karşımıza ne çıkacağı belli değil. Hayırlısı ne ise o olsun demek lazım.

Hiç ama hiç sevgilim olmadı. 6. Sınıfta bir kıza aşık olmuştum. O beni kabul etmemişti. O günden beri aşık olma duygusunu kaybettim. Hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı o hissi yaşayamadım.
Allah başka dert vermesin.

Şimdi (herhâlde) üniversiteye geçiyorsunuz. Üniversitede olur artık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı