Hayattan bıktım

Madem psikolojik sorunların var, git tedavi ol. Buradaki insanların da zamanını çalma.

Katılıyorum. Bu konulardan kaç tane açtığınızı sayamadım bile. Her konuda bir çözüm sunsak hep elinizin tersiyle itiyorsunuz. Artık sizin bir şey yapmanız lazım. Daha ne dememizi bekliyorsunuz?

Evet ya, bir şey görüyorum yapma hevesi geliyor. Gaza geliyorum, 5 dk sonra sıkılıyorum bazen öyle kötü hissediyorum ki hayat boş ve hiç mutlu olamaz gibi hissediyorum ama bu 20 30 sn 1 dk bilemedin 2 dk sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından dışarı çıkabiliyorsunuz. Ben bütün gün odamdayım ve dışarı çıkmaya utanıyorum. 5 yıldır aynı oyunları oynuyorum ve sıkılmamayı başarıyorum. Okulu özledim artık :(
aga b
Katılıyorum. Bu konulardan kaç tane açtığınızı sayamadım bile. Her konuda bir çözüm sunsak hep elinizin tersiyle itiyorsunuz. Artık sizin bir şey yapmanız lazım. Daha ne dememizi bekliyorsunuz?

Ne kadar gereksiz bir düşünce yapısı pardon hastalıklı. İnsanlar tabii ki bir sorunu olduğunda doktora gidecekler ancak burada herkes farklı farklı konular açıyor ve bu tarz konuları dertleşmek için açıyorlar ya da fikir almak için. İnsanları yargılamadan önce nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünüp empati kurun lütfen yargısız infaz yapmayın.

aga b

Ne kadar gereksiz bir düşünce yapısı pardon hastalıklı. İnsanlar tabii ki bir sorunu olduğunda doktora gidecekler ancak burada herkes farklı farklı konular açıyor ve bu tarz konuları dertleşmek için açıyorlar ya da fikir almak için. İnsanları yargılamadan önce nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünüp empati kurun lütfen yargısız infaz yapmayın.
At gözlüğü var bunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı