Hayattan bıktım

Bütün dediklerin benimm için imkansız etrafımda o kadar yüksek kültüre sahip insanlar yok artı bilgisayarım normal öğrenci bilgisayarı aile ile vakit geçirmek o da imkansız herkes akşam eve yorgun geliyor. Hobi desen yazı bekliyorum elimde 100 tl gibi küçük miktar var. Kısaca benim durumum tam çıkmaz sokak.
İmkanları kendiniz üretmek zorundasınız. Konfor alanından çıkıp bir şeyler yapmanız lazım. Tabi benim gibi armut piş ağzıma düş yapılı biriyseniz hiçbir zaman imkanların ayağımıza gelmeyeceğini bilmeniz gerekir.

İmkanları kendiniz üretmek zorundasınız. Konfor alanından çıkıp bir şeyler yapmanız lazım.
tumblr_a70569a901a246af9c8056f799476287_3afe3716_640.jpg

Bu belki bana bir bakış açısı gibi olabilir ama belirtmek isterim, hayat sadece üzülmek üzere proglamlanmış bir işkence aleti midir? Eğer öyle olsa iyi veya kötü kavramının olmasının ne anlamı kalırdı? Hayat çeşitlidir, çeşitli olanları sever, onları değerlendirebileni sever, tekdüze olmak elbette uyumsuzluğa sebep olur, demek istediğim üzülmek her şeyin böyle olmasını gerektirmez, gerektiremez de zaten çünkü mantığa aykırı bu. Her insanın kabul ettiği bir ortak nokta da var ki şükretmek iyi şeylerin çoğalmasına sebep olur.
Kısacası her anın, her saniyenin altın bir para gibi olduğunu düşündüğümüzde o zaman o saniyeleri daha güzel geçirmek için motivasyonumuz da olur, kötü ya da iyi şeyleri daha da iyi geçirebiliriz.
Dediğim gibi bu benim düşüncem, herkesin anlayışı farklıdır, bu yüzden umarım en hayatımızı en güzel geçirebilelim dileğiyle.

Geri
Yukarı