Hayattan bıktım

Arkamı döndüm arkama 1 saniye bile bakmadan hızlıca okuldan komple çıktım daha okul bitmemişti boşu boşuna tam gün yazıldım sonra sahile gittim sonra yağmur başladı deli gibi hemen apar topar eve geri geldim üstüm başım su içinde kaldı. :(

Nasıl teklif ettin? Yani öyle tepki verdiyse ya bir yerde hata yapmışsındır ya da kız şımarıktır.

Arkamı döndüm arkama 1 saniye bile bakmadan hızlıca okuldan komple çıktım daha okul bitmemişti boşu boşuna tam gün yazıldım sonra sahile gittim sonra yağmur başladı deli gibi hemen apar topar eve geri geldim üstüm başım su içinde kaldı. :(

Niye kaçtın.
Koyaydın kafayi sen kimsin LAN küfür ediyon diye.

Aslında bir Date'e çıkmak için teklif ettim ama acayip tersledi ve sertçe reddetti.

Bence takma fazla. Şımarık belli ki. Bizim sınıfta da bir kız var benden hoşlanıyor. Ağzını yaya yaya konuşuyor, hocaya hakaret falan ediyor, kendini bütün erkeklerin dert ettiği kız olarak görüyor takmayın bence fazla.

Niye kaçtın.
Koyaydın kafayi sen kimsin LAN küfür ediyon diye.

Aslında küfür etmedi küfür eder gibi sözcükle kullandı.

Bence takma fazla. Şımarık belli ki. Bizim sınıfta da bir kız var benden hoşlanıyor. Ağzını yaya yaya konuşuyor, hocaya hakaret falan ediyor, kendini bütün erkeklerin dert ettiği kız olarak görüyor takmayın bence fazla.

Sağ ol ama durmak yok saplamaya devam gardaş.
O istediği kadar Neymar gibi kaçsın ben Kante gibi kovalamaya devam edeceğim.

Güzel güzel, üzüleceksin acı çekeceksin ama tecrübe edeceksin. Her yeni teklifte daha da tecrübe edineceksin. Bu işin doğası bu, teklif ederken kabul etmeyeceğini bilerek edersen üzülmezsin. İleride hatırlayıp güleceksin, neler yaşadım diyeceksin. Birisi reddettiği diye pes etme, hoşlandığın kızla konuş, teklif et. Maganda olmamalısın ama, kız hayır dediyse ısrar etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı