HD 7870'li Sistemi Satmalı Mıyım?

ExcellentJob

Hectopat
Daha fazla  
  • Amd Fx 6300 3.5GHz
  • Sapphire Hd 7870 XT 2GB 256 Bit DX 11.2
  • Gigabyte 970 A-ds3
  • Thermaltake V3 600W Black Edition Kasa
  • Thermaltake Contac 30 İşlemci Soğutucu
  • Asus Dr-w
  • 500GB Seagate Barracuda
  • 8GB 2X4 Gskıll Sniper Ram
  • Asus VS 228 22 Inc Vga Monitör
  • Logitech G103 Gaming Keyboard

Sizce bu sistemi komple satıp yeni intel nvidia mı duzmek lazım, ekran kartı degistirmek mi lazım? Değiştirme sebebim oyunlarda performansının kotu olması. Örnegin assassins creed 2, assassins creed 3, amazing spiderman, skyrim. Bu tarz oyunlarda fps dususlerı cok fazla. Örnegın ac 2 60 dan 20 ye cıkıp artıyor, Skyrım'de oyle, ac 3'te oyle. Ne yapmalıyım?

Driver 14.4 14.7 yide kurdum sadece bu oyunlarda var birşey mesela watch dogs medium 1920 1080 45 50 fps cıvarı alıyorum bu saydıgım oyunlarda fps dususlerı oluyor ornegın ac 3 ilk bolum 45 50 ikinci bolum 20 sonra amazing spiderman lowdada ultradada aynı fpsyi veriyor ac2dede fps dususlerı cok fazla napacagım bilmiyorum

Boşuna satma bence. Elindeki sistem 10 numara. HD 7870'in şuan ultra açamayacağı oyun yok. Gta V büyük ihtimal mantle destekli gelecek. Elindeki ekrankartı ile çok güzel Gta V oynayabileceksin.

Malesef ama bura bir internet kafede adam 9800 gt ile benden ıyı oynuyor karttaa sorun olabılırmı dedım watch dogs meduö 45 50 fps rahat aldım yanı sorun da yok

Güncell

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı