Hepsiburada ürünü göndermiyor

Her gün en az 4 5 tane böyle başlık görüyorum. Arkadaşlar satıcı Hepsiburada değilse bu Hepsiburada yada Trendyol'un suçu değildir. Satıcı kişinin suçudur. Buraya gelip Hepsiburada rezilli Trendyol vurdum duymazlığı diye konu açmayın. Sonuçta bu siteler sadece bir aracı kontrol etmek istese bile kaç tane ürünü kontrol edebilir? İlk gün 15 milyon ürün satılmış biraz anlayış gösterin genel olarak.

Son düzenleme:
13-14 gün olmuş hocam zaten ben diğer haftaiçine kadar beklemeyi düşünüyordum. Bugün gelmesi benim için bir beklenti değil süpriz oldu. İnsanımız biraz sabırsız ya da bilinçsiz alışveriş yapıyor. Bunların yaşanacağı bariz şekilde belli bir durumdu çünkü ilk kez yaşanmıyor...

Ayrıca ürünümün gelmesi ile ilgili bir durum yok ortada. 1 hafta önce açılan gereksiz konulara da benzer cevabı verdim, 3 gün önce açılanlara da. Dün açılanlara da.

İnsanlara anlatamazsın. Hemen olacak. Para hesaptan çekilince kargolanacak ürünleri. Bilirsin çoğu sefer böyle oluyor zaten Hepsiburada'da. Bu black friday davasına alacakları ürünleri 200-300 tl ucuza koparınca sesleri çıkmıyordu. Adamların deposunda 10.000 stok var, talep 100.000 olmuş. Adamlar ne yapsın ? Korkmasınlar, kimsenin parasına yattıklarını görmedim daha.

@actanonverba Müşteri hizmetleri personeliysen söyle ürünüm nerde :)
:) Hocam ne alakası var. Buyrun göstereyim :)

1575561677298.png

Horoz lojistik İzmir merkezden ilçesine 1 hafta da ürünü getirdi (hepsiburada).
Tamam yoğunluk oluyor ama neden hızlı kargo olarak sitelerine ekliyorlar.
Horoz lojistik ve hepsiburada yı arıyorum, fakat devamlı otomatik operatöre bağlanıyor. Kimse ile canlı görüşemiyorum.

Şans eseri Cihazı satan yerin numarasını buldum ve konuştum aynı günün akşamı kargom geldi.
Not:Kesin imla hatası cezası alırım. Hadi iyi akşamlar

Konuyu dikkatli okursanız, arkadaş verilen sözün yerine getirilmemesinden şikayetçi ve haklı. Siz hala savunuyorsunuz. Bu ülkede en büyük dünya markaları bile müşterisine boyalı araç satabiliyor ve müşteri bunu yakalarsa şanslı. Dikkatinizi çekerim. Hepsiburada verdiği sözü yerine getirmediği zaman şikayet edilmesse, yarın aynı duruma sizde düşersiniz. O yüzden hakkını arayana saygı duymak lazım. Ona sesini çıkarma, buna sesini çıkarma!!! Eee. Sonuç?

Konuyu dikkatli okursanız, arkadaş verilen sözün yerine getirilmemesinden şikayetçi ve haklı. Siz hala savunuyorsunuz. Bu ülke en büyük dünya markaları müşterisine boyalı araç satıyor. Dikkatinizi çekerim. Hepsiburada verdiği sözü yerine getirmediği zaman şikayet edilmesse, yarın aynı duruma sizde düşersiniz. O yüzden hakkını arayana saygı duymak lazım. Ona sesini çıkarma, buna sesini çıkarma!!! Eee. Sonuç?

Sizi bırakacaksın esnafların eline, ondan sonra her gün black friday size. Gözümle görüyorum, 30 tl lik ürüne 100 tl etiket yapıştırdıklarını. Beğenmiyorsan alternatif siteler var, almayacaksın kardeşim.

Kendimi şanslı hissettim nedense. 27 Kasımda sipariş ettiğim ürün pazartesi kargoya verildi, 12 Aralık tarihinde teslim edilecek. En azından öyle yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı