Her şeyden çok çabuk sıkılıyorum

Dışarı çıkmak, oyun oynamak, sohbet etmek acayip sıkıcı geliyor. Diğer kişilere baktığımda onların ne kadar eğlendiğini hiç sıkılmadığını görüyorum kıskanıyorum. 2 senedir hep böyleyim. Hep bu sefer eğleneceğim mutlu olacağım diyorum ama olmuyor. Aslında hiç büyük bir sıkıntım yok, ailemin sağlığı yerinde, maddi durumumuz yerinde ama ben hayattan zevk alamıyorum. Ne yapmalıyım?
Yeni hobiler edinmeye çalış daha çok.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam şunu farkettim daha önce de suanki gibi sıkılıyordum birisiyle oynamıştım 1 kez. Bi anda bütün sıkıcılık duygusu yok oldu. Ama sonradan tekrar sıkılmaya başladım.
@364164, illa okulu beklemene gerek yok. Çık dışarıya, mahalleden birkaç kişiyle arkadaş olmayı deneyebilirsin.
Hocam dışarıda hep serseri çocuklar var o yüzden gitmek istemiyorum.

Ergenlik çağında olduğunuz için öyle zamanlar illaki olur. Bir şeyler yapmak için kendini zorlaman gerekiyor.
Yani zorluyorum her gün manyak gibi bu konuyu düşünüyorum. Eğlenmek, sıkılmamak için uğraşıyorum ama olmuyor.
Vallahi hocam bende çok sıkılıyorum hayat telaşı derken bunalıyorum. Zaman buldukça arkadaşlarla PUBG oynuyoruz kafa dağıtıyoruz iyi oluyor :) hiç arkadaşın falan yok mu?
Var, ama yani hocam nasıl diyeyim sanki beni çağırdıklarında zorla öldürüyorlar da götürüyorlarmış gibi oluyorum. Ama aslında onlarla oynayıp eğlenmek çok istiyorum nedense olmuyor.

Yani zorluyorum her gün manyak gibi bu konuyu düşünüyorum. Eğlenmek, sıkılmamak için uğraşıyorum ama olmuyor.

Var, ama yani hocam nasıl diyeyim sanki beni çağırdıklarında zorla öldürüyorlar da götürüyorlarmış gibi oluyorum. Ama aslında onlarla oynayıp eğlenmek çok istiyorum nedense olmuyor.

Dostum bir psikolog desteği al ciddiyim farklı bir ruh hali.

Aynı durum bende de var. Her gün bir fiyat belirleyip bilgisayar topluyorum. Daha sonra kutu açılımlarını izliyorum. Hayatım boş geçiyor ama yapacak pek bir şeyde yok açıkçası :)

Geri
Yukarı