Her şeyden çok korkuyorum

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Yardımınıza ihtiyacım var. Her şeyden çok korkuyorum. Her şeyi kafama çok takıyorum. Günlük hayatta yaptığım şeyleri bir çok defa yapmak zorunda kalıyorum. Takıntılarım var. Bir önceki açtığım gönderide de aynı şekilde bahsettim ama yine açmak zorundayım. En ufak bir sitede reklam çıksa direkt format atıyorum. Yaptığım işleri tekrar tekrar yapıyorum. Lütfen yardıma ihtiyacım var.

Nasıl hissettiğini anlıyorum, yani öyle düşünüyorum :) Yaptığın şeylerin saçma olduğunun ve yapmaman gerektiğinin farkındasın, zaman kaybı olduğunu biliyorsun ama o takıntı tıpkı sivri sinek ısırınca oluşan kaşıntı gibi, seni kaşımaya zorluyor. Kendine kızıyorsun içten içe ama yine de aynı şeyleri tekrar tekrar yapıyorsun çünkü rahatlamanın tek yolunun bu olduğunu düşünüyorsun.

Bence üstteki arkadaş haklı. Burada çok sağlıklı tavsiyeler bulamayabilirsin, psikolojiyle haşır neşir olan insanların çok yoğun olduğu bir forum değil burası sonuçta :) En iyisi bir psikolog ile görüşmek olacaktır. Bunun gibi konularda profesyonel olmayan insanların tavsiyeleri yarardan çok zarar da getirebilir çünkü.

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Yardımınıza ihtiyacım var. Her şeyden çok korkuyorum. Her şeyi kafama çok takıyorum. Günlük hayatta yaptığım şeyleri bir çok defa yapmak zorunda kalıyorum. Takıntılarım var. Bir önceki açtığım gönderide de aynı şekilde bahsettim ama yine açmak zorundayım. En ufak bir sitede reklam çıksa direkt format atıyorum. Yaptığım işleri tekrar tekrar yapıyorum. Lütfen yardıma ihtiyacım var.
Psikolojik bir sorun yaşıyorsun ve gelip Technopata mı konu açıyorsun ? Bence bu konuyu bi psikologa veya doktora aç :) Faydasını daha çok göreceğinden emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı