Hiç bayıldınız mı?

Bir rüya içerisinde bir rüya daha gördüğüm bir rüya vardı. Gerçeklik algım mahvoldu. Uyanınca "Acaba bu da mı rüya?", derdim. :D
Genelde okul zamanlarında başıma geliyordu bu tarz olaylar. Elimi yüzümü yıkıyorum, kahvaltımı yapıyorum ama bil bakalım kimin bundan haberi yok?

Ameliyat olmuştum. Apandisimden dolayı o zaman da bayılmadan önce bir iğne gördüm. Açıkçası ne kadar kötü bir şeyde olsa iğneden çok ama çok korkarım. Nasıl iğneyi yaptılar orasını hatırlamıyorum'da doktor bana Fenerbahçe ile ilgili konuşuyordu sanırsam tam hatırlamıyorumda kendimi çok özgür hissetmiştim. Bayılmadan önce rüyamda Fenerbahçe maçındaydım sanırsam kafa bir güzel olduğu için tam bilemiyorum.

Bi kere başimi vurmuştum 3 metre gibi yükseklikten. Başim döndü bayilacak gibi oldum ama bayılmadım. 4 gün başım dönmüştü.

8 yaşında iken köyde kuzu kesmişlerdi, ne güzel et yiyordum. Teyzem gelip alnıma kuzunun kanını sürene kadar, sonrasında bayılmıştım ve 12 saat kalkamamıştım. O gün bugündür, ne zaman kurban bayramı olsa veya bir canlı kesilse orada duramam. Kan görürsem direkt bayılabilirim veya başım dönebilir. Nedense doktorluktan falan kaçıp, notlarımın gidişatını da Tıp yaptım. Şansım yok ki :D Neyse ya en azından veteriner falan olurum :)
Ha bir de sünnet zamanı o korku ile bayılmıştım, 4 yaşın üstünde sünnet olanlar iyi anlar :D

8 yaşında iken köyde kuzu kesmişlerdi, ne güzel et yiyordum. Teyzem gelip alnıma kuzunun kanını sürene kadar, sonrasında bayılmıştım ve 12 saat kalkamamıştım. O gün bugündür, ne zaman kurban bayramı olsa veya bir canlı kesilse orada duramam. Kan görürsem direkt bayılabilirim veya başım dönebilir. Nedense doktorluktan falan kaçıp, notlarımın gidişatını da Tıp yaptım. Şansım yok ki :D Neyse ya en azından veteriner falan olurum :)
Alna kan sürmek ne ya? Bu akrabalar çok garip inançlara sahip. Bayram olmasa yüzlerini göreceğim yok.

Enseye kan sürmek ne ya? Bu akrabalar çok garip inançlara sahip. Bayram olmasa yüzlerini göreceğim yok.
Çok saçma bir gelenekleri var idi, zaten ben onları kendimden varsaymam asla. Yaptıkları iğrençlik yüzünden hayatım altüst oldu, yaz okuluna giderken çok zorluklar çekmiştim.

1 defa bayıldım pek eğlenceli değildi. 2.defa bayılacağımı hissettiğimde kışın ortasında okulun bahçesinde atletle oturuyordum. Kısacası bayılmak kötü bir şey.

Kansızlıktan dolayı bayılıyorum bazen. Ayda bir iki defa oluyor. Hissi ise ayıldıktan sonra hiç bir şey hatırlamıyorsun. Ölüme yakın bir his.
Kansızlıktan değil de kandan başıma geldi benim. Bisiklet çarpması sonucu dizimde 1.5 santimetre kadar bir çizik oluştu, olayın sıcaklığıyla çarpan kişiye bağırırken bir karıncalanma geldi oraya. Baktığımda aşağı fıldır fıldır kan akıyordu, devreler karıştı birden. Kendimi o konumun 20 metre kadar arkasında babam tokatlarken buldum. Gerçekten garipmiş.

Geri
Yukarı