Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Bakkal amca

Picopat
Yer
Bakkalın bodrum katı
Daha fazla  
Ben böyle şeylere pek inanmam ama merakımdan bu konuyu açtım. Neyse başlıyorum: Biz bir gün köyde iken kaldığım odanın ortasında bir erkek gölgesi bana eliyle gel gel yapmıştı. (O zamanlar küçüktüm ve bu yüzden sabaha kadar uyuyamadım.)
2. anı: Yine gece yatarken 2-3 kere gülme sesi duydum. Bunlar aklıma gelenler, yoksa daha çok var.
Not: kızgın atan arkadaş neden attı hiç bir fikrim yok.

Ben böyle şeylere pek inanmam ama merakımdan bu konuyu açtım. Neyse başlıyorum: Biz bir gün köyde iken kaldığım odanın ortasında bir erkek gölgesi bana eliyle gel gel yapmıştı. (O zamanlar küçüktüm ve bu yüzden sabaha kadar uyuyamadım.)
2. anı: Yine gece yatarken 2-3 kere gülme sesi duydum. Bunlar aklıma gelenler, yoksa daha çok var.

Ben yakın bir zamanda Online dersteydim. Kapımla aram 1 metre neredeyse. Kapım normal camlı kapılardan. Evde kimse yoktu. Camdan bir gölge geçti. Ve seslendim. Kardeşimin sesi geldi ama kardeşim dershanedeydi. Çıkıp baktığımda kardeşim yoktu.

Hocam 7 yaşındayken, gece su için kalkıp koridorda karanlığa bakarken bir anda önüme bir şey geldi gibi sandım, koştum yatağa. Daha sonra en ilginci şu olacak, uyumaya çalışırken odanın kapısı yavaşça açılıyordu. Ciddiyim bu arada gerçekten böyle olay olmuştu. Daha sonra uyuyamamıştım. Ama gerçekten şimdi düşününce nasıl oluyor? Gibi düşünüyorum. Fakat gerçekten kapı yavaş yavaş açılıyordu zar zor uyumuştum.

Böyle şeylere inanıyorum ve bazı insanların gerçekten yaşadıklarını da biliyorum adım gibi eminim ama her anlatılana da körü körüne inanmam kesinlikle. Daha öncesinde hiç paranormal bir olay yaşamadım.

Hocam 7 yaşındayken, gece su için kalkıp koridorda karanlığa bakarken bir anda önüme bir şey geldi gibi sandım, koştum yatağa. Daha sonra en ilginci şu olacak, uyumaya çalışırken odanın kapısı yavaşça açılıyordu. Ciddiyim bu arada gerçekten böyle olay olmuştu. Daha sonra uyuyamamıştım.
Hocam bende böyle bir olay yaşadım.
Böyle şeylere inanıyorum ve bazı insanların gerçekten yaşadıklarını da biliyorum adım gibi eminim ama her anlatılana da körü körüne inanmam kesinlikle. Daha öncesinde hiç paranormal bir olay yaşamadım.
Hocam bende inanıyorum ama bazıları çok abartıyor. Yok cin kovaladı falan deyince insan kızıyor.

Hocam bende inanıyorum ama bazıları çok abartıyor. Yok cin kovaladı falan deyince insan kızıyor.
Her şeyin bir adabı var hocam olmayacak şeyleri olmuş gibi anlatmaları gerçekten komik :D Bir cin seni kovalamaz yani. Kovalamayı bırak sen onu görsen yerinden kaçacak halin olmaz.

Babamgil yaşamıştı çok eskilerde. Geceleyin ahırda inekler möölüyormuş. Sonra babamgil de merak edip ahıra inmiş. Ahırın kapısını açtıklarında karşılarında küçücük ışık saçan peri görmüşler. Bir kere de ben yaşamıştım. Uyurken slenderman gibi birisi gelip beni tutuyordu büyük ihtimalle ya cindi ya da karabasandı. Sonra uyandığımda hızlıca kapının içinden geçip kayboldu. Yani gerçekten de duvardan geçebiliyorlar. 😳

Artık her gün yatmadan önce 1 Ayetel Kürsi, 3 Felak+Nas ve 3 tane de İhlas Suresi okuyup vücuduma sürüyorum rüya görmeden uyanıyorum, etkisi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı