Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Dahası var bende. Ben yaşadığımdan anlatayım. Namaz kılmadan önce Kur'an-ı Kerim okumadan önce Allah'ı zikretmeden önce odamdaki dolaptan gacur gucur sesler geliyordu. Tık tık tık diye birisi tıklıyor gibi sesler geliyordu. Namaza başladım, Kur'an-ı Kerim okumaya başladım o sesler gitti. Hadi buna da kurgu yazın. Gerçi ben kurgucu/senarist olduğumdan çok güzel kurgu yazarım.

Yani iki mesajda da önce kendi hikayeni yazıp, sonra insanlara karışmaz isen sevinirim.
Ben burada yapılan yorumlara karşılık yazdım. Ben kimseye karışmıyorum. Öyle düşünmeniz normal. Zaten öyle düşünün diye yazdım. İnsanlar yazılanlara kurgu deyip geçiyor. Ben de bunu anlamıyorum insanlar üşenmeden bunları mı yazacak?

Ben genelde yatmaya çalışırken garip sesler duyuyorum. Khan Academy'de uyku ile ilgili bir video gördüm. Orada uykuya dalarkenki o sesleri anlatıyordu. O sesler uykunun ilk evresinde görülebiliyormuş. Artık garip ses duyduğum zaman birazdan uykuya dalacağım diyorum. :D

Bu arada paranormal falan, inanmayın. Muavvizeteyn surelerini okuyun.

Ben burada yapılan yorumlara karşılık yazdım. Ben kimseye karışmıyorum. Öyle düşünmeniz normal. Zaten öyle düşünün diye yazdım. İnsanlar yazılanlara kurgu deyip geçiyor. Ben de bunu anlamıyorum insanlar üşenmeden bunları mı yazacak?
Tamamdır hocam. Ama bence bazıları kurgu değil.

Kapı açılıyor kapanıyor şeklinde görmek kesinlikle kurgu değil bizzat gördüm. Vesvese ama o da şeytan seni sanki orada birisi kapıyı açıyor gibi inandırmaya çalışıyor.
Zaten ona bir şey demedim hocam.
😄 hangileri kurgu?
Şu uzaylı olan. Ama adamın bilinçaltı oyun oynamış olabilir.
Tamam hocam siz değil diğer arkadaş atmış.

Geri
Yukarı