Hiç paranormal bir olay yaşadınız mı?

Zaten ona bir şey demedim hocam.

Şu uzaylı olan. Ama adamın bilinçaltı oyun oynamış olabilir.
Peri olayını babam anlattı. Babam doğru mu söyledi yalan mı söyledi bilemem. Çünkü o zamanlarda ben daha yoktum. Ama yazdıklarımı bizzat yaşadım.
Demişsiniz ki Cin yada Karabasan beni tutuyordu bu çok saçma ve akıl dışı bir şey
Hocam cinler ile uğraşmayın benden size tavsiye. Boş verin düşünmeyin böyle şeyleri. Cinler yok demeyin kendilerini kanıtlarlar bu da sizi çok korkutabilir. Dikkat edin bu konularda. 🙂

Peri olayını babam anlattı. Babam doğru mu söyledi yalan mı söyledi bilemem. Çünkü o zamanlarda ben daha yoktum. Ama yazdıklarımı bizzat yaşadım.

Hocam cinler ile uğraşmayın benden size tavsiye. Boş verin düşünmeyin böyle şeyleri. Cinler yok demeyin kendilerini kanıtlarlar bu da sizi çok korkutabilir. Dikkat edin bu konularda. 🙂
Hocam babanızın olayı doğru olabilir. Cinler bizle uğraşamaz yada karışamaz. Ama anlık olarak görünebilirler.

Ben böyle şeylere pek inanmam ama merakımdan bu konuyu açtım. Neyse başlıyorum: Biz bir gün köyde iken kaldığım odanın ortasında bir erkek gölgesi bana eliyle gel gel yapmıştı. (O zamanlar küçüktüm ve bu yüzden sabaha kadar uyuyamadım.)
2. anı: Yine gece yatarken 2-3 kere gülme sesi duydum. Bunlar aklıma gelenler, yoksa daha çok var.
Not: kızgın atan arkadaş neden attı hiç bir fikrim yok.
Bir eşyayı yada bir şeyin gölgesini insana benzetilebiliyor.
Gülme sesi insan aklında oluşan seslersen biri. Kendi kendine bir şey düşünürsen ya da bilinçaltında varsa sesler ortaya çıkabilir.

Gece kolidorun ortasında kadın halisünasyonları görüyordum. Ruhani varlıklara falan inanmıyorum bunların hepsi beynimizin bize oynadığı bir oyun.

Yaşadığım en büyük olay şeydi.
Bir gece uyandım saat 3 falandı. Ben de tabii biraz ürperdim, suyumu alıp doldurup yatağıma uzandım. Kapının önünden bir gölge geçti. Suyu alırken unutmuşum kapamayı. Neyse açtım kapıyı, anneannem çıktı. "Nasılsın yavrum?" dedi, ben de "İyiyim anneanne sağ ol. Sen nasılsın?" dedim. O da "İyiyim, hadi çok geçe kalma. İyi geceler." dedi ben de "İyi geceler" diyip yattım. Bu kadar, anneannemin ben gecve uyanmadım demesini falan bekliyorsanız hayır. Öyle bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı