Hiç sevgilimin olmaması

Yasin252

Hectopat
Bugüne kadar aslında pek uğraşmadım. Ama son 1 senedir bakıyorum herkes araba lastiği değiştirir gibi sevgili değiştiriyor. Ben anlamıyorum ki. Olgun bir insanım pek öyle cıvık hareketleri sevmem. Ne aşırı kiloluyum ne aşırı zayıfım. Mizah seviyem, yakışıklı ve karakterli olmam ise arkadaş ve akraba çevresin de hep methedilir. Tek eksik noktam var ise o da kas yapımdır herhalde. Pek kaslı değilim ama zamanın da spor yapmam sebebiyle fit görünürüm. Şimdi sorum şu ben nerede yanlış yapıyor olabilirim?

Benim yaptığım hataya düşüyorsun ve "sevgililik" durumlarını çok kafaya takıyorsun. Yapacak o kadar çok şey var ki şu hayatta, boş ver sevgiliyi boş iş onlar :)

Fitnessa git, iyi hissedersin. Kendini gelişmiş görmek daha mutlu hissettirir sana, öte yandan inan bana sevgili sadece zaman kaybı. Kitap oku, yabancı dil öğren, bir dövüş sanatı öğren daha iyi.

Kafana uyan birisi olursa git senden hoşlanıyorum de bitsin. Bu kadar yani, çok zor bir şey değil aslında. Sadece yakışıklılık yetmiyor ağzın biraz laf yapacak, sohbetin olacak.

Arkadaşlar saçma sapan yorumlar yapacaksanız hiç yazmayın daha iyi. Arkadaşın yaşı küçük belli ki ve olgunlaşmamış olabilir. Sevgililiği çok önemli bir şey zannedebilir. Herkesin hataları ve perspektifinin gelişmemiş olduğu alanlar vardır. Buraya konu sahibini salt tenkit etmeye gelecekseniz hiç gelmeyin. Boş boş yorumlar yazıp laf kalabalığı yapıyorsunuz.

Eğer seni seven birileri yoksa sevgili yapabilirsin. Gerisi boş zaten. Dertleşip oturup keyifli vakit geçirdiğin birileri varsa boşver. Ama yalnızsan baya neden olmasın?

Geri
Yukarı