Hiç sevgilimin olmaması

Kafaya takılacak bir olay değil. Lise sonum yaş 18 hiç sevgilim olmadı. 15-16'lı ergenlik yaşlarında sorgulamış idim ama 🤣

26 yaşındayım hala sevgilim olmadı :) Aslında olabilirdi ama teklif edemedim gitti kızcağız. Takmayın şöyle şeyleri kafanıza. Belki ben takabilirim yaş olmuş 26. Annem hala "Kuzum ne zaman evleneceksin sen." diyor. Yaşı küçük kardeşlerimiz tribe girmeyin kız mevzuları için. Önce okuyun. Sonra imkan varsa yurtdışına gidin. Kariyer yapın zaten hayatınıza biri girer bunlardan sonra elbet.

Üniversite 3'e gidiyorum ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı. Biraz pişman olsam da kızların çenesini çekemem. Bekle, doğru kişiyi bekle. Ve bu arada üstüne alınma ama şu sıralar bayağı fazla böyle konular açılmaya başladı ve saçma buluyorum.

28 yaşındayım, benim de hiç olmadı. Aramıyorum da. Sevgilin olması gerekmiyor. Daha önemli konularla ilgilenmeni tavsiye ederim.

26 yaşındayım hala sevgilim olmadı :) Aslında olabilirdi ama teklif edemedim gitti kızcağız. Takmayın şöyle şeyleri kafanıza. Belki ben takabilirim yaş olmuş 26. Annem hala "Kuzum ne zaman evleneceksin sen." Diyor. Yaşı küçük kardeşlerimiz tribe girmeyin kız mevzuları için. Önce okuyun. Sonra imkan varsa yurtdışına gidin. Kariyer yapın zaten hayatınıza biri girer bunlardan sonra elbet.

Hocam sizin durumunuz bana normal gelmedi. 26 yaşına kadar olmaması tuhaf biraz.

Hocam sevdiğim bir kız vardı. O da hal ve tavırlarından belli ediyordu beni sevdiğini. Ama cesaret edemedim ilan-ı aşk etmeye. Başka şehre gitti. Elbet bir gün dönecek :(

Hayırlısı olsun benden 4 yaş büyük birine bu konuda tavsiye vermek düşmez. Bende pek iyi değilim kız konusunda zaten.

Konu açıldığından beri konu sahibi hiç mesaj yazmamış. Troll gibi. Şu konular artık onaylanmasın. Bize ne senin özel hayatından?

Bu iş başkasının sevgilisi var benim de olsun felsefesiyle olacak şey değildir. Bir insana karşı bir şeyler hissedersen ve o da sana karşı hissederse olursun. Ama bunu da oyuncak gibi 3-5 hafta yapmamalısın. Bir insanı gerçekten sevecek yaştaysan onunla evlenirsin. Ha 3-5 haftalık ergen aşkı bittikten sonra Müslüm Baba'ya bağlayıp en dertli benim edebiyatı yapmak affedersin geri zekalılığın bir göstergesidir.

Geri
Yukarı