Hiç arkadaşın olmaması

Boş beleş cahil adamlarla arkadaş olacağına tek kal demiyorum ama illa birileri çıkar karşına anlaşabileceğin.

Benimde adım furkan , bende aynı şeyleri yazabilecek durumdayım . Tamda sizin gibi düşünüyorum . Arkadaşlarım tiktok izliyor , ben Technopat'dan açtığım konuya gelecek mesajı bekliyorum . Karı kız muhabbeti de aynı şekilde artık bu yaşlarda uslu adam akıllı kızlara bile obje olarak bakılıyor . Yanlış.

Merhaba dostlar. Hiç arkadaşım yok. Kafa dengi birini bulamıyorum uzun süredir. Misal yaşıtlarım araba, para, kadın, şöhret vesaire gibi şeylere düşkünken hiçbiri beni tatmin etmiyor. Dolayısıyla ne insanlar beni ne ben onları sevmiyorum. Üniversiteye de daha 1-2 yıl var muhtemelen. Futbol, basket oynuyorum lakin sahada kimse gelmiyor yanıma. Nasıl bulabilirim kafa dengi bir dost? Bu arada gayet girişkin ve atılgan biriyim. Diksiyonum falan da iyidir. Tek sıkıntı kafa dengi bulamamam. 2-3 dakika içerisinde anlıyorum bunu ve iletişimi kesiyorum.

Discorddun varsa ekleyelim dostum belki oyunlar oynarız.

Her duruma ve duygunuza ayak uydurabilecek 'müzik' varken boş kafalı "arkadaşlara" gerek kalmıyor bence. Tabii bazen hiç arkadaşınızın olmaması ve başkalarını arkadaş ortamıyla vakit geçirirken görmek üzebiliyor, o zaman da müzik yanınızda olur.

Geri
Yukarı