Hiç arkadaşın olmaması

Sigara, alkol gibi şeyler kaliteyi düşürürse de bana göre erkek muhabbetinin tuzu kız muhabbetidir. Kafede otururken arkadaşının kız konusu açması veya bak şu ilerdeki kız güzelmiş ikimizin birine böyle kızlar yakışır demesi normal bana göre. Zamanı gelecek artık sen de kız bulmak isteyeceksin. Başta dediğim gibi temiz ama dalgasına kız konuşan insanlar iyidir merak etme. Ne insanlar var yalandan tut sigaraya kadar saçma haraketleri var bir bilsen. Kız muhabbetini ben bile her gün hatta oyunda bile yaparım, arkadaşlarla goygoy yaptırıyor.

@Furkann7 Konuyu buraya açman hata hocam, çok saçma cevaplar gelecek bunlar daha bir şey değil. Son cevabımı yapayım ben;

Eğer, dost bulmak istiyorsanız. Siz koşacaksınız insanlar gelmeyecek. Eğer kafa dengi bulamıyorsanız yalnız kalacaksınız. Elbet kafa dengi biri bulursunuz, sürekli yalnız kalmanız biraz zor. Kız veya erkek bulacaksınızdır ama ne zaman bulursunuz tam bir şey veremez kimse. Ayrıca olduğumuz dönem ve yaşta böyle şeyler çok normal ya çekeceksiniz yada tek kalacaksınız hocam. Bulabilirseniz, oturup dost olun. Bulamazsınız bekleyeceksiniz öyle. Maalesef başka çözüm yok.

Sigara, alkol gibi şeyler kaliteyi düşürürse de bana göre erkek muhabbetinin tuzu kız muhabbetidir. Kafede otururken arkadaşının kız konusu açması veya bak şu ilerdeki kız güzelmiş ikimizin birine böyle kızlar yakışır demesi normal bana göre. Zamanı gelecek artık sen de kız bulmak isteyeceksin. Başta dediğim gibi temiz ama dalgasına kız konuşan insanlar iyidir merak etme. Ne insanlar var yalandan tut sigaraya kadar saçma hareketleri var bir bilsen. Kız muhabbetini ben bile her gün hatta oyunda bile yaparım, arkadaşlarla goygoy yaptırıyor.

Katılmıyorum hocam. Empati yap lütfen Senin kız kardeşine böyle konuşsalar ne yaparsın?. Hani bu işler karşılıklıdır. Seni sevmeyen bir kıza sulanıyorsan bu kötü bir şeydir. O dediğin şeylerde çok zararlı saymaya gerek yok.
Kafanın rahat etmesine delalet eder. (Başlığa istinaden)

Yalnızlık güzeldir.
Dertleşecek dost lazım böyle rahatlayabilir kafam.

Hocam yalnız olmadığın için böyle boş laflarla kandırmayın. Ben yalnız kurtum kendimi bildim bileli. Emin ol çok üzücü bir durum bu. Lakin konu bu değil. Dertleşecek, gel şunu yapalım diyecek tek 1 arkadaşım yok. Bu durumu çözmeye çalışıyorum. Destek olun lütfen köstek değil.

Benim de arkadaşım yok realda hepsi sigara kadın muhabbeti yapıyor uzak duruyorum.

@Furkann7 Konuyu buraya açman hata hocam, çok saçma cevaplar gelecek bunlar daha bir şey değil. Son cevabımı yapayım ben;

Eğer, dost bulmak istiyorsanız. Siz koşacaksınız insanlar gelmeyecek. Eğer kafa dengi bulamıyorsanız yalnız kalacaksınız. Elbet kafa dengi biri bulursunuz, sürekli yalnız kalmanız biraz zor. Kız veya erkek bulacaksınızdır ama ne zaman bulursunuz tam bir şey veremez kimse. Ayrıca olduğumuz dönem ve yaşta böyle şeyler çok normal ya çekeceksiniz ya da tek kalacaksınız hocam. Bulabilirseniz, oturup dost olun. Bulamazsınız bekleyeceksiniz öyle. Maalesef başka çözüm yok.

Hocam sizin gibiler yüzünden zaten bu haldeyiz. Ben benim gibi biri görsem, ona yardımcı olurumve sorununu çözerim. Sizler ise işi sıkıntıya sokuyosunuz. Bu kadar kurumsal olmayın.

Hocam sizin gibiler yüzünden zaten bu haldeyiz. Ben benim gibi biri görsem, ona yardımcı olurumve sorununu çözerim. Sizler ise işi sıkıntıya sokuyosunuz. Bu kadar kurumsal olmayın.

Size yardımcı olmaya çalışıyorum, köstek oluyorsunuz. Özel güçlerimiz mi var? konu açtığın gibi biri ellerini şıklatıp dostun mu olacağını sandın hocam? Gelmiş "benim" yüzümdenmiş. Siz böyle giderseniz daha çok dostsuz kalırsınız. Kız muhabbeti olmasın istiyorsun, küfür olmasın istiyorsun. Başka emriniz var mıdır paşam? Kız muhabbeti hayatın her yerinde olacaktır. Küfürde aynı şekilde. Bunları istemiyorsanız dostunuz olmadan kalmaya mahkumsunuz.

Katılmıyorum hocam. Empati yap lütfen Senin kız kardeşine böyle konuşsalar ne yaparsın?. Hani bu işler karşılıklıdır. Seni sevmeyen bir kıza sulanıyorsan bu kötü bir şeydir. O dediğin şeylerde çok zararlı saymaya gerek yok.
Bizi sevmeyen kıza sulanmayız saygı duyarız tercihine. Sevgilisi olan erkek de başka kızlara bakıyorsa sevgilisini aldatıyordur zaten. Tek gezen erkekler de kızlarla etkileşime girer ki eğer karşıdaki izin verirse önce takılır sonra sevgili olur.

Abim karısını kendisi bulmadı mesela. Arkadaşının sevgilisi ayarlamış. Üniversite ortamı farklı mesela. Kız arayana bol, eğer üniversitede birisi sevgili yapamazsa ileride hiç yok.
Hocam sizin gibiler yüzünden zaten bu haldeyiz. Ben benim gibi biri görsem, ona yardımcı olurum ve sorununu çözerim. Sizler ise işi sıkıntıya sokuyosunuz. Bu kadar kurumsal olmayın.
İyi de adam en güzel doğruları yazmış zaten? Daha ne olsun ki.

Bizi sevmeyen kıza sulanmayız saygı duyarız tercihine. Sevgilisi olan erkek de başka kızlara bakıyorsa sevgilisini aldatıyordur zaten. Tek gezen erkekler de kızlarla etkileşime girer ki eğer karşıdaki izin verirse önce takılır sonra sevgili olur.

Abim karısını kendisi bulmadı mesela. Arkadaşının sevgilisi ayarlamış. Üniversite ortamı farklı mesela. Kız arayana bol, eğer üniversitede birisi sevgili yapamazsa ileride hiç yok.

İyi de adam en güzel doğruları yazmış zaten? Daha ne olsun ki.

Çok kurumsal düşünüyosunuz hocam. Bu kadar komplekse karışıklığa gerek yok. Ben her zaman yardıma ihtiyaçı olan insana yardım etmeyi tercih ederim, kaba ve kötü olmaya gerek yok kanaatindeyim.

Geri
Yukarı