Hiç sevgilisi olmamışlar gelin toplanalım

Tamamen zaman kaybı olarak görüyorum, tabii ilerde bu fikrim değişecek bunu da biliyorum.
Tecrübe sahibiyim, şimdi ki aklım olsaydı kesinlikle böyle bir işe girmezdim. Kafam çok rahattı.
1 yaş yaşlandım.

Özel değilse neden böyle düşündünüz ki?
O kadar kör olmuştum ki kusurlarını göremiyordum, gördüysem de göz ardı ediyordum. Cidden neden bilmiyorum. Bir anda ayrılmaya karar verdim, çünkü ben onu her zaman alttan almıştım ama son zamanlar da uyarmadığım için çok şımarmıştı. Ayrıldıktan sonra eksilerini tek tek sayabilmeye başladım. 2 sayfalık bir liste çıkartabildim.

O kadar kör olmuştum ki kusurlarını göremiyordum, gördüysem de göz ardı ediyordum. Cidden neden bilmiyorum. Bir anda ayrılmaya karar verdim, çünkü ben onu her zaman alttan almıştım ama son zamanlar da uyarmadığım için çok şımarmıştı. Ayrıldıktan sonra eksilerini tek tek sayabilmeye başladım. 2 sayfalık bir liste çıkartabildim.
Bizzat yaşadım ve geçen ay 6 saat süren bir kavga ettik telefonda. Sonunda birbirimize söz verip devam etmeye karar verdik, şu an iyiyiz.

Hiç sevgilim olmadı olmadığı için hiç de sıkıntı etmiyorum kafam rahat bence bunlar boş işler zaten ayrılınca iki tarafta üzülüyor bana çok saçma geliyor böyle şeyler o yüzden hiç bulaşmamayı tercih ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı