Hoşlandığım kıza nasıl açılırım?

@bababenseninicin klavye delikanlılığı yaşını +10 yapınca olmaz. En ufak bir hata yaptığında dava diye korkutunca, ağlamasını biliyorsunuz ama. Ne oldu delikanlılık?
Adam Nisan'da katılmış olmasına rağmen 7 mesajı var, belli ki fazla zaman geçirmiyor. Üzerine gitmesek mi?

@PossibleTurco Reddedilirsen yoluna devam edeceksin. Ülke adına konuşacak olursam milyonlarca kadın varken (Dünya genelinde milyarlarca) şans çok fazla ve yanlışlar doğruları götürmüyor :)

İçinde kalıp dert edeceğine, reddedilmek daha iyidir.

@PossibleTurco Reddedilirsen yoluna devam edeceksin. Ülke adına konuşacak olursam milyonlarca kadın varken (Dünya genelinde milyarlarca) şans çok fazla ve yanlışlar doğruları götürmüyor :)

İçinde kalıp dert edeceğine, reddedilmek daha iyidir.
Hocam işte öylesini bulacağımı zannetmiyorum. Ruh ikizimdi resmen. Ortak yönlerimiz, hobilerimiz fazlaydı. Bir gün yine karşılaşırsam itiraf edeceğim. Çünkü hala içimde ukde oldu. Söylemezsem rahat etmeyeceğim. Bir de olayın ailevi yanı var ona hiç değinmeyeceğim.

Kız arkadaşınız kadın doğum uzmanı olsaydı ne yapacaktınız?
1604157746280.png

Bu arada çok naif düşünmüşsünüz. Benim aklıma daha pis şeyler geldi (üroloji doktoru gibi), kendimden iğreniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı