Hoşlandığım kıza nasıl açılırım?

Zoris

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bütün Technopat ailesine selamlar. Benim sevdiğim bir kız var aynı okulda ve dershanedeyiz aynı sınıftayız kızla 4-5 aydır tanışıyorum. Yeri geldi beraber eve gittik falan falan. Ben bu kıza nasıl açılabilirim? Rüyalarımda kızı görmeye başladım WhatsApp'ı ve Instagram'ı falan var ben de ama hâlâ yazamadım. Tavsiyeye ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle bütün Technopat ailesine selamlar. Benim sevdiğim bir kız var aynı okulda ve dershanedeyiz aynı sınıftayız kızla 4-5 aydır tanışıyorum. Yeri geldi beraber eve gittik falan falan. Ben bu kıza nasıl açılabilirim? Rüyalarımda kızı görmeye başladım WhatsApp'ı ve Instagram'ı falan var ben de ama hâlâ yazamadım. Tavsiyeye ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım?
Bu konulardan forumda oldukça fazla var ve cevaplar her zaman aynı. Kizlarsoruyorda 2000 IQ üzeri insanlar bu konuyu oldukça güzel yorumlayacaktır. O sitede gelecek cevap seni tatmin eder ama gerçeği yansıtmaz yine de bir dene.

Ona "Hello baby", "I love you " gibi şeyler söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı