Hoşlandığım kıza nasıl açılırım?

Zoris

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bütün Technopat ailesine selamlar. Benim sevdiğim bir kız var aynı okulda ve dershanedeyiz aynı sınıftayız kızla 4-5 aydır tanışıyorum. Yeri geldi beraber eve gittik falan falan. Ben bu kıza nasıl açılabilirim? Rüyalarımda kızı görmeye başladım WhatsApp'ı ve Instagram'ı falan var ben de ama hâlâ yazamadım. Tavsiyeye ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak şimdi öyle bir taktik var ki aklınız almaz, insanlığın yüzyıllardır kullandığı bir taktiktir, değişen tek şey döneme bağlı olarak cümlelerin süslülüğüdür. Neyse ki odun çağında yaşadığımız için odun gibi söyleyebiliyoruz.
İşte o mükemmel taktik :
Hoşlanan kişi : Senden hoşlanıyorum.
Karşıdaki kişi : Bende senden hoşlanıyorum/hoşlanmıyorum.
2 cevap olduğu için %50'ye %50 diyemeyiz, oranlar çok değişken, iddia oynamak ile aynı. Bunu söylüyorsun eğer olumsuz yanıt alırsan sonraki kişiye gidiyorsun, vur kaç taktiği gibi. İlla birinde işe yarar, ben henüz 2 kişi üstünde denediğim için henüz başarılı olmadı ama geleneksel taktiktir.
How I Meet Your Mother dizisindeki çıplak adam taktiğin tersi oranda olabilir, 3 denemede 1 başarı şeklinde.

"hanımefendi şeker hastası mısınız, çok tatlısınız da?"
Bunu asla deme!
(Bunu diyeni gördüm)

Ayrıca açılmak ne ya? 🤣 🤣
En son açılan biri gördüğümde kendinden pişman olmuş halde yanıma geldi.

"hanımefendi şeker hastası mısınız, çok tatlısınız da?"
Bunu asla deme!
(Bunu diyeni gördüm)

Ayrıca açılmak ne ya? 🤣 🤣
En son açılan biri gördüğümde kendinden pişman olmuş halde yanıma geldi.

Hocam öyle bir laf derse sokak ortasında dayak yiyebilir, iltifatı yazdım ama bir kenara :D

+Senden hoşlanıyorum.
1621015732399.png

Yeni konular

Geri
Yukarı