i3 540 Sisteme Windows 11 kurmalı mıyım?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Kioxia SSD
Ekran kartı
9800 GT
Anakart
Gigabyte
İşlemci
i3 540
Bu sisteme Windows 11 kurmalı mıyım? Windows 10'dan geçmeyi düşünüyorum. 22H2 (Sun Valley) ISO dosyasını Rufus üzerinden yüklemek daha mı iyi? Desteklemiyor ama yüklersem bir sorun çıkarır mı? Windows 11'i yenilik ve tasarım olarak beğeniyorum. Windows 10'da iyi sayılır ama tatmin etmiyor beni.

Bu sisteme Windows 11 kurmalı mıyım? Windows 10'dan geçmeyi düşünüyorum. 22H2 (Sun Valley) ISO dosyasını Rufus üzerinden yüklemek daha mı iyi? Desteklemiyor ama yüklersem bir sorun çıkarır mı? Windows 11'i yenilik ve tasarım olarak beğeniyorum. Windows 10'da iyi sayılır ama tatmin etmiyor beni.

RAM'i 8 yaparsan biraz daha verimli olur. 4 GB yetmiyor.

Bu sisteme Windows 11 kurmalı mıyım? Windows 10'dan geçmeyi düşünüyorum. 22H2 (Sun Valley) ISO dosyasını Rufus üzerinden yüklemek daha mı iyi? Desteklemiyor ama yüklersem bir sorun çıkarır mı? Windows 11'i yenilik ve tasarım olarak beğeniyorum. Windows 10'da iyi sayılır ama tatmin etmiyor

Windows 7 yükle bence (!) bu arada şaka bir yana indirmenizi önermem bende de benzer bir sistem var Windows 10 yüklü içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı