i3 540 Sisteme Windows 11 kurmalı mıyım?

Dostum o kadar eski bir sistemde desteklenmiyor+ kurunca donma kasma her türlü yaşıyacaksın biliyorum Windows 11'in teması çok iyi fakat performans her zaman kaliteden öndedir (benim için)

Windows 10 ile neredeyse performansları aynı kullanıyor musunuz Windows 11'i.

Bu sisteme Windows 11 kurmalı mıyım? Windows 10'dan geçmeyi düşünüyorum. 22H2 (Sun Valley) ISO dosyasını Rufus üzerinden yüklemek daha mı iyi? Desteklemiyor ama yüklersem bir sorun çıkarır mı? Windows 11'i yenilik ve tasarım olarak beğeniyorum. Windows 10'da iyi sayılır ama tatmin etmiyor beni.
Hocam işlemciniz çok eski. RAM 8 GB yapılırsa belki Windows 10 rahat kullanılır ama 11 çok sağlıklı olmaz.

Windows 10 ile neredeyse performansları aynı kullanıyor musunuz Windows 11'i.

Bir kere kurmuştum performansı iyi gelmedi + olarak alışmam zaman alacağı için Windows 10'a döndüm.

Hocam işlemciniz çok eski. RAM 8 GB yapılırsa belki Windows 10 rahat kullanılır ama 11 çok sağlıklı olmaz.

Sonunda anlatmaya çalıştığımı anlatan bir kişi.

Bir kere kurmuştum performansı iyi gelmedi + olarak alışmam zaman alacağı için Windows 10'a döndüm.

Sistemin yeterli mi? Oyunlarda bazen daha iyi performans veriyor.

@Leon Dayı
Benim eski sistemim direkt olarak böyleydi:
CPU: Intel Celeron E3400, 4 GB DDR3 RAM, depolama: 120 GB SSD, Anakart: Foxconn G41MXE
Bu sistemle akıcı bir şekilde kullandım. Oyunlarımı bile oynadım. Tabii sonrasında yeni sisteme geçiş yaptım. Hala Windows 11 ile devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı