i5 10300H RTX 2060 laptop Warzone 45 FPS normal mi?

Evet. Bende diyorum ki iste garantisi bitene kadar monitörle oynayin oyunu. Monitörle yuksek ayarlarda 80 FPS aliyorsaniz orta da 100'u kesin gecer. Garantisi bitince de satar alirsiniz.
Ulan zaten 13000 TL yamulduk, 800 TL daha yamulacağız anlaşılan. Her şey için teşekkürler bu arada monitör olsa kullanırdım fakat salondaki TV'ye bağladığım için öyle kullanma şansım yok.
Alabilirsiniz hocam. Fakat şimdilik monitör ile kullanabilirsiniz. Hocam bir de NVIDIA denetim masasına giriniz. Ardından sol kısımda bulunan 3D ayarlarının yönetilmesi kısmına tıklayın. Genel ayarlar sekmesi altında bulunan. Tercih edilen grafik işlemciyi yüksek performanslı NVIDIA olarak seçebilir misiniz? Seçtikten sonra oyuna giriniz. Bakalım FPS değerlerine.
Zaten öyle hocam, o tür ayarların alayını ayarladım zaten.

Alabilirsiniz hocam. Fakat şimdilik monitör ile kullanabilirsiniz. Hocam bir de NVIDIA denetim masasına giriniz. Ardından sol kısımda bulunan 3D ayarlarının yönetilmesi kısmına tıklayın. Genel ayarlar sekmesi altında bulunan. Tercih edilen grafik işlemciyi yüksek performanslı NVIDIA olarak seçebilir misiniz? Seçtikten sonra oyuna giriniz. Bakalım FPS değerlerine.

Bir de NVIDIA denetim masasindan o ayarlarda optimum guc secili buyuk ihtimal onu da yuksek performansa alin. Hocam siz tarif etseniz olur mu benim dedigimi ben PC'de degilim.

Bir de NVIDIA denetim masasindan o ayarlarda optimum guc secili buyuk ihtimal onu da yuksek performansa alin. Hocam siz tarif etseniz olur mu benim dedigimi ben PC'de degilim.

Tabii ki hocam.

Tabii ki hocam.
Yaptım, deneyelim bakalım ama hiç bir fark olmayacak gibi. :)

Mesela ilk attiginiz videoda ekran karti yuzde 70 kullaniyordu. Bundan dolayi yuk islemciye biniyordu. Optimum gucde oldugu için ekran karti az FPS alirsiniz.
Yuksek performanstayken video cekip atar misiniz?

Mesela ilk attiginiz videoda ekran karti yuzde 70 kullaniyordu. Bundan dolayi yuk islemciye biniyordu. Optimum gucde oldugu için ekran karti az FPS alirsiniz.
Yuksek performanstayken video cekip atar misiniz?
Oyuna girdiğim an yazacağım değerleri.

Geri
Yukarı