İçinizi dökün

• Konuyu başlatan Hamzz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 794

Sevmek yorar mı?

• Evet

Oy: 41 87,2%
  • Hayır

Oy: 6 12,8%

• Oy verenlerin toplamı
    47
Sınava 7 ay kadar zaman kaldı ve benim matematik netlerim 2-5 arasında. Kasım ayında sınavlarım var o başka bir dert. Mezuna kalma korkusu vs. Gelecek kaygısı. Ne zaman rahatlayacağım ben?

Devir değişti. Değişen bu basit devir, basit insanları oluşturdu. Duyarsız, gamsız, düşünmeyen, empati kuramayan insanlar... Hepsine baktığımızda insanı insan yapan akıl ve mantıktan uzaklaşıp kendilerini içgüdülerine, anlık zevklere kaptırdıklarını görüyoruz. Bu, Z kuşağı diye adlandırılan bu ulu(!) nesilin hiçbir anlamı yok. Liberal aile yapısının ve batının oluşturduğu bu rengarenk yaşamın doğurduğu varlıklar. Düşünmüyorlar, uğraşmıyorlar... Kendi menfaatleri için yapamayacak şeyleri olmadığı gibi herşeyi en kolay yoldan halletmek istiyorlar... Dünya'nın sonu yaklaşıyor, insanların bu duyarsızlığı ve bundan yararlanan kötü amaçlı kişiler yüzünden.

İyi değilim sürekli aşalanoyorum sevilmiyorum dersler zor geliyor rahatsızlığım yüzünden dalga geçiliyorum bıktım ergenlik kötü vallahi huzursuzum. 9.sınıf üstüme üstüme geliyor sırf ebeveynlerimin bana verdiği emekten dolayı onları üzmek verdilleri emeğe saygısızlık yapmak istemiyorum ama çok yoruyor: Vallahi rahatladım daha 8.sınıf olmama rağmen bas bayağı derdim varmış.

Geri
Yukarı