İçinizi dökün

Evet Root var telefonda. Stock ROM buldum yükledim.
Geçmiş olsun sorun yaşarsanız artık konu açarsınız. Şimdi telefonla uyumlu ROM bulmakta zor be...

Benim de derdim Turkcell ile. 0.2 upload hızı mı olur be vicdansızlar...

Geçmiş olsun sorun yaşarsanız artık konu açarsınız. Şimdi telefonla uyumlu ROM bulmakta zor be...
Ben yine şanslı çıktım. Pek bilindik bir model değil telefonum. Fakat galiba Vodafone'lu ROM bile var internette.

Bu arada Turkcell'e kızmışsınız. Altyapınız nasıl?

Sınav stresi falan filan zaten ayrı bir dert. Onun dışında en azından okulda arkadaşlarım falan vardı. Şimdi o da yok. Şimdiye kadar ki bütün arkadaşlarım asker çocuğuydu. Hepsiyle en fazla 3 sene geçirdim. Şimdi arkadaşım da yok. Hadi onu geçtim okul falan varken en azından 1 2 kişi vardı yine. Şimdi okullar da kapalı. Yalnızlık çekiyorum işin özeti.
Gelecek kaygısı zaten var. Haberlerde her gün aynı şeyler. Cinayet, hırsızlık daha bir sürü şey. X kişisinin geçip süper güç olmamızı anlatması. Bilmiyorum yani sonumuz ne olacak. Neyse bor var(!)
Paket bitti şimdi. Belki sonra yine yazarım.

Son düzenleme:
Ben de bilmiyorum. Bir de Android üzerinden ayarlardan yaptım bu işlemi. Telefonda Root var fakat hiç TWRP menüsünden falan da yapmadım. Formattan sonra Android'i değil TWRP menüsünü açınca anladım. Nasıl bir silinme işlemi olduysa kapalıyken şarj olduğunu gösteren animasyon bile yok olmuş.

İnternetten ROM buldum PC yardımı ile yükledim gece. Sabah baktığımda Root devre dışı kalmış tekrar Root attım.

İyi oldu aslında biraz. Format derken bu kadar düşünmemiştim fakat işletim sistemini bile sıfırdan yükledim. :D
Custom ROM'ları ayarlar bölümünden sıfırlarsanız böyle olur diye biliyorum. TWRP'den sıfırlamanız lazımdı. :)

Konuya dönersek: Derdim yok çok şükür, sadece uyku düzenim yine bozuluyor gibi. Bu sayılır mı bilmiyorum ama.

Geri
Yukarı