İçinizi dökün

İnsanlar bana o kadar iyi şey yapamamam kendimi azlalık gibi hissetmeme yol açıyor
Hiçbir şey de iyi ya da başarılı olmak zorunda değilsiniz, olmayacaksınız da. Kendinizi ne tür konularda eksik görüyorsunuz?

Hiçbir şey yapasım yok, yeni pc topladık (Beni bilen bilir 2 GB ram ile Windows 10 ile cebelleşiyordum)
ama gram bir şey yapasım yok.

Hiçbir şey de iyi ya da başarılı olmak zorunda değilsiniz, olmayacaksınız da. Kendinizi ne tür konularda eksik görüyorsunuz?
her konuda hiçkimseye hiçbir konuda yardımcı olamıyorum beni asıl üzen şey bu hiçbirşeye yaramıyorum bir baltaya sap olamıyorum ben işeyaramazın tekiyim

20 yaşındayım ve ailem birçok şeyime hala karışıyor daha az önce arkadaşlarımla dışarı çıkmak istedim babam bana önümüzdeki aya kadar kilo vermezsen seni bir daha kimseyle dışarı göndermem diyor. Evet biraz fazla kilom var ama benim arkadaşlarımla dışarı çıkmam bir hakkım yani bu hakkımı elimden alamazsın. Geçen sene söz verdiği ehliyeti zorla aldırdım, bütün ehliyeti olan arkadaşlarıma babaları arabasını verirken benimkinden isteyince bakarız diyor. Ehliyetimi alalı 1 seneden fazla olmasına rağmen bırakın trafikte trafiğe kapalı alanda bile araba kullandırmadı bana. Ama sorsanız onun için çok değerliyim.

Boşlukta gibi hissediyorum, belirsizlik yaşıyorum, hiçbir şey yapasım gelmiyor. Normalde planlı yaşayan birisi olduğum için çok fazla rahatsızlık veriyor bu durum.

11. sınıfım, çok yaş 16. Bir süre önce bir takım olaylar yaşadım. Şu an onları geçtim ama okuldan nefret ediyorum, notlarım berbat, sabahları okula kalkmaktan nefret ediyorum ve herkesin söylediği, sürekli niye ölü gibisin ve ruhsuzsun şeyleri falan. Niye böyleyim bilmiyorum ama bu yaşta bile her şey eziyet gibi gelmeye başladı. Umarım bu durumdan çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı