Dökün içinizi

Herkesin gözü bizim motordaydı, tüm elektiriği kesildi motorun ama gidiyor, burada da anlayan yok, sadece 1 Haziran da bu sene ki eğitim öğretim yılına son verilmesini istiyorum, çünkü motoru otobüse koyup anneanneme gideceğim.

Sadece sıkıntılar bu olsa iyi 5 yaşımdan beri hatırlarım, aile içi ileri derece şiddet, her gün küfür kavga kıyamet, pisikolojik şiddetler, aşağılamalar, tehtidler, kimsenin yaşamadıklarını yaşamışımdır, döngü içindeyim, küs barış son anda herseferinde direkten döndürüp kurtarıyor paçayı.

5 yaşımdan beri hayal ettiğim şekilde babamı hak ettiği gibi yaralamak, ve değişik şeyler yapmak istiyorum. Anneminde eskisi gibi olmasını istiyorum. Eskiden annemi rahat ettirdikten sonra ülkeyi terk etmeyi düşünürdüm. Tek başıma yaşamak için şimdi 5 yaşında bir kız kardeşim var bunu yapamam. 2 senedir psikolojik olarak sıkıntılıyım zaten. Konuşabileceğim 1 arkadaşım bile yok. Eskiden intihar etmek günah olmasaydı ederdim derdim şimdi kardeşim var onu zaten yapamazdım da şimdi hiç olmaz. Sadece kendimle konuşabiliyorum. Sadece hayaller...

Şu forumda kafasına göre her şeye ceza veren yetkililerden arındırmak isterdim.

Yaptıkları işi çok gereksiz ciddiye alıyorlar ve bu forumu artık üyeler için iyice çekilmez bir hale getirmiş durumdalar diye düşünüyorum. Orta da hiçbir şey yokken günlerce uzaklaştırma almak çok sinir bozucu olmaya başladı.

Ufak tefek yazım hatalarından dolayı bir iki saat yasaklanmak sorun değil ama şu "Gereksiz Mesajlar" adı altında verilen cezaların hiçbir mantığı ve kuralı yok ve tamamen kime denk geldiyseniz o yetkilinin psikolojik durumuna göre inisiyatifinde verilen bir cezadır.

Adam size gıcık olsa direk 3 gün uzaklaştırabiliyor ve böyle bir şeyin forum kurallarında yeri olamaz. 11 yıldır forumlarda aktif olmuş biriyim. Yeri geldiğinde moderatörlük yaptım. Umarım şu yönetim kadrosundaki zihniyet değişir.
Son zamanlarda gördüğüm en mantıklı yorum. @Recep Baltaş

5 yaşımdan beri hayal ettiğim şekilde babamı hak ettiği gibi yaralamak, ve değişik şeyler yapmak istiyorum. Anneminde eskisi gibi olmasını istiyorum. Eskiden annemi rahat ettirdikten sonra ülkeyi terk etmeyi düşünürdüm. Tek başıma yaşamak için şimdi 5 yaşında bir kız kardeşim var bunu yapamam. 2 senedir psikolojik olarak sıkıntılıyım zaten. Konuşabileceğim 1 arkadaşım bile yok. Eskiden intihar etmek günah olmasaydı ederdim derdim şimdi kardeşim var onu zaten yapamazdım da şimdi hiç olmaz. Sadece kendimle konuşabiliyorum. Sadece hayaller...

Aynı şeyleri yaşıyoruz sanki..

Aynı şeyleri yaşıyoruz sanki.

Ben 5 yaşındayken ya da 6 emin değilim annem evde bunaldı diye hava almaya çıkmıştı arka sokağa, babam onu alıp apartmana soktu kafasını duvara vurmuştu. Yemin ederim aradan 10 sene geçti annemin o acısını unutmadım. Vurduktan sonra başörtüsünü açtı saçından sürüyerek daireye çıkardı komşuda gördü tabii. Ben annemin güldüğünü görmezdim ben küçükken bana belli etmemeye çalışırdı. Ben parkta oynarken annem köşede ağlardı. Babam annemi çok fazla aldattı, eve geldiğini nadir görürdüm küçükken. Ben intikam ALACAĞIM .
Bunların dışında dışarı çıkmaktan nefret ederim çünkü dışarı çıkınca paranoraya bağlıyorum. Kendi kendime sesli bir şeyler diyorum insanlar tuhaf bakıyor. Mahallemde vs. hiç arkadaşım yok. Bana ergenlik bile yaşatmıyorsunuz. Zaten okuldan falan olsun yapılan şakalar komik gelmez bana fazla saçma gelir. Ben çok... Nasıl desem ciddi kalıyorum yaşıtlarımın yanında sanırım.

Son düzenleme:
Ben 5 yaşındayken ya da 6 emin değilim annem evde bunaldı diye hava almaya çıkmıştı arka sokağa, babam onu alıp apartmana soktu kafasını duvara vurmuştu. Yemin ederim aradan 10 sene geçti annemin o acısını unutmadım. Vurduktan sonra başörtüsünü açtı saçından sürüyerek daireye çıkardı komşuda gördü tabii. Ben annemin güldüğünü görmezdim ben küçükken bana belli etmemeye çalışırdı. Ben parkta oynarken annem köşede ağlardı. Babam annemi çok fazla aldattı, eve geldiğini nadir görürdüm küçükken. Ben intikam alacağım.

Benim annemi de aldattı ama bizide sever, ben 5 yaşımda iken mahzı da şemsiye ile her yerime vurarak dövmüştü arkadaşında bakıyordu, bunun gibi yüzlerce var odunla dövmeler, tekmeler, yumruklar, annemede evlendiğinden beri her gün dövmeler, ama her gün, her saniye küfür, annemi sinir hastası etti zaten, bir kulağıda az duyuyor attığı tokatlar yüzünden, annemi bıçaklamışdı gözümün önünde yaşımda 6 falandı, ama annemde de suç var, 4 defa anneannemin evine gitmiş hepsinde gene kandırıp döndürmüş eve, baba düşmanı değilim o kadar yaptıklarından sonra ama bunları unutursam kendime ihanet ederim.

Bu arada ne ne olursa yanlış bir şey yapma, gene de baban yapmasına rağmen baban ama eğer almak istiyorsan ona eziyet çektir, ama yanlış bir şey yapma.

Son düzenleme:
Şu forumda kafasına göre her şeye ceza veren yetkililerden arındırmak isterdim.

Yaptıkları işi çok gereksiz ciddiye alıyorlar ve bu forumu artık üyeler için iyice çekilmez bir hale getirmiş durumdalar diye düşünüyorum. Orta da hiçbir şey yokken günlerce uzaklaştırma almak çok sinir bozucu olmaya başladı.

Ufak tefek yazım hatalarından dolayı bir iki saat yasaklanmak sorun değil ama şu "Gereksiz Mesajlar" adı altında verilen cezaların hiçbir mantığı ve kuralı yok ve tamamen kime denk geldiyseniz o yetkilinin psikolojik durumuna göre inisiyatifinde verilen bir cezadır.

Adam size gıcık olsa direk 3 gün uzaklaştırabiliyor ve böyle bir şeyin forum kurallarında yeri olamaz. 11 yıldır forumlarda aktif olmuş biriyim. Yeri geldiğinde moderatörlük yaptım. Umarım şu yönetim kadrosundaki zihniyet değişir.
Sırf bir yazım hatam yüzünden 3 gün ceza verdiler cidden çok sıkıyor bazen verdiği cezalar. Ben 3 gün yardım bekleyen insanlara yardım edemedim, beni avutan yere sığınamadım harbiden düzelmeleri lazım. Ben günah keçisi miyim? Psikolojik durumunuzdan, moralinizden etkileniyorum? Bu işi yaparken güzel vaktinde yapacaksın bence.
Yazılımcıyım ama DJ olmak isterdim 👍
... (Türkay Remix) Yakıştı hocam :D. Açıkcası remixlerinizi dinlemek isterdim :). Ama müziğiniz yerine Gözcü adlı programınızı kullanıyorum işe yarıyor elinize sağlık.

Adsız.png

Döktüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı